2733
2734
عنوان

بچه ها دارم میمیرم از نگرانی

241 بازدید | 13 پست

من الان ۱ هفتس پشت گوشم و شقیقه هام درد میکنه ولی به صورت دائم نیست میگیره و ول میکنه بعضی وقتا میزنه به وسط سرم
چشمام هی سنگینه میخواد بره روی هم همش
از طرفی این منو خیلی میترسونه چون کلا راه میرم انگار رویی قایق شناور دارم راه میرم تکون میخورم همش بقیه این رو متوجه نمیشن ولی خودم تکون خوردنم رو متوجه میشم😭😭😭😭صبح تا شب میل ب گریه کردن دارم سرگیجه دارم.این تکون خوردن امونم رو بریده😭😭😭😭

تاری دید هم گرفتم

اومدم دکتر دعا کنید چیزی نباشه🥲

متخصص مغز و اعصاب مراجعه کن

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731
گفتن بیام متخصص گوش🥲

حالا برو اینو 

اگ خوب نشدی برو مغز و اعصاب 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋