2737
2734
عنوان

بچه بدسرپرست و فرزند خواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 77 پست

خیلی سخته ماها چون بیرون هستیم شاید احساسی تصمیم بگیریم ولی خودت از رو عقل تصمیم بگیر اون بچه پدر مادر داره اگه نظم خونه آرامش بهم زده تحویل پدر بدین . چون بهتره از اینه بهتون عادت کنه بزارینش کنار . دلم تکه تکه شد واسه اون بچه چه گناهی کرده آخه مادر پدرش به دنیاش آوردن 

اما نهان پر میزند دلم برای تو 🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخته ماها چون بیرون هستیم شاید احساسی تصمیم بگیریم ولی خودت از رو عقل تصمیم بگیر اون بچه پدر ما ...

منم یاد خ ودم افتادم دارم ذجه میزنمو دستام میلرزه لعنت ب همچین پدرمادرایی

صبح زنگ زدم مادرش پشت تلفن داد و بیداد میگه بده به پدرش.من چند سال زحمت کشیدم ربطی به من نداره دیگه

میگفتی عفریته خانم توبه دنیاش اوردی پدرشم ی گوهترازخودت 😭😭😭خدایا ارومم کن

خیلی سخته ماها چون بیرون هستیم شاید احساسی تصمیم بگیریم ولی خودت از رو عقل تصمیم بگیر اون بچه پدر ما ...

بخدا روز که عصبی میشم همش میگم پسش میدم بعد شب که میگه بغلم کن بخوابم پشیمون میشم.تو دوراهی بدی گیر کردم .خوانواده خودمم سرزنشم میکنن میگن شر درست کردی واسه خودت

استارتر محترم میدونم چون خودم گذروندم این ماجرا رو ولی بهت پیشنهاد میدم نگهش دار با سیاست مادرانه بزرگش کن چنان از زمین وزمان خدا برات ببارونه ویه چیز عجیب بچه هات چقدر براشون خوب میشه تجربه ی شخصی بود والان خدارو شاکرم که انجامش دادم 

2740
میگفتی عفریته خانم توبه دنیاش اوردی پدرشم ی گوهترازخودت 😭😭😭خدایا ارومم کن

والا این خانم از عالم و آدم طلبکارها.اصلا منطقی نداره که بشه باهاش حرف زد

صبح زنگ زدم مادرش پشت تلفن داد و بیداد میگه بده به پدرش.من چند سال زحمت کشیدم ربطی به من نداره دیگه

چه بی شرفه مامانه یعنی اندازه یه ارزن حس مادری ندارم خاکبرسر 

یه پسر بچه بود  چهارپنج‌ساله شایدم بزرگتر اما شناسنامه نداشت ممنون همسرم با اینکه یه پسر داریم خواستیم بیاریمش پیش خودمون باباش چوپانی میکرد تو بیابون حداقل این بچه سواد داشته باشه لباس وغذای خوب بهش برسه 

اما حیف باباش نتونست بیارتش

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
بخدا روز که عصبی میشم همش میگم پسش میدم بعد شب که میگه بغلم کن بخوابم پشیمون میشم.تو دوراهی بدی گیر ...

اگر خیلی خیلی خیلی دو ددل بودی و عقل و احساست بین نگه داشتن و رد کردنش ۵۰ ۵۰ شد، استخاره بگیر. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

اسی ازخدامیخام به همتون ارامشو توان بده تاکنارهم باشین شک ندارم اون بچه بعدا هواتونو داره من پسرم که اومدبره گفت بزرگ شم میام میبرمت پیش خودم تابابام نتونه کتکت بزنه 😭😭😭

دعواش با پسرت سر چیه؟ بنظرم یکم صحبت کن با جفتشون. البته بچه ها زیاد کلا باهم دعوا میکنن

تقصیر پسر منه ۲ سال و ۷ ماهشه.خیلی شیطونه .اسباب بازی میزنه تو سرش.دفترشو پاره میکنه.نیشگونش میگیره.وگرنه اون آرومه تقریبا

2706