2733
2734
عنوان

شوهرم سر هزینه هایی ک تو کیش کردیم با من باد کرده 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 16421 بازدید | 438 پست
من هم یه کاربر که دارم مثل بقیه پست هارو میخونم اگه فحش میده ،خوشت میاد دهنشو باز کنی؟ من اولشم گف ...

ولی این حرفتون حقه

دیگه ادامه بحث باهاش فقط توهین به شخصیت خودمه

موافقم🌹

شماهم ببخشید بد صحبت کردم باهاتون

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
خدا شفات بده 

مگه شما با دل صاف و قلب پاکت دعا کنی برام ممنونم

جلوتر توضیح مجدد دادم اگه خواستی بخون

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
باشه تو‌خوبی،،دو‌و پونصد که خوراک یکماه خودت و‌خانوادته  پول پوشک پسر کوچیک منم نمیشه ،،حالا ب ...

اینقدر حقیری که نمیفهمی دارم راهنمایی میکنم و قرار نیست وقتی ۲۵۰۰ خرج گوشت و برنجمونه باقی چیزا رو خرج نکنیم ادم زشتش میاد بگه ولی ما از منطقه های خوب تهرانیم و خداروشکر ماشین و خونمون به راه و از نوع خوبشه شرمم میومد اینارو بگم ولی مجبور بدم بگم بفهمی قرار نیست همه مثل خودت باشن و وقتی راهنمایی میکنن و میگن فلان قدر خرج میشه یا فلان چیز این قیمته از نداری نیست بحث اقتصادی و راهنماییه  اتفاقا اونی ک ندار تره بیشتر کلاس میزاره و میخواد بگه دارم و خرج میکنم   تو هم گفتم برو باقی تاپیکامو بگرد اینجا واینسا  حیفه استعدادته 

کاربری دست دو نفر👧
دقیقا اولش چقدر تایپ کردم راهنمایی کردم فلان جا قیمت اینه این مقدار خرج میشه و بهتره برگشته میگه بچت ...

شما هم ادامه ندید لطفا

فقط اعصابتون داغون میشه

همییشه بحثای این مدلی،سرانجام نداره

من همین دوتا پستی که گذاشتم هم پشیمونم

معلوم نیس کیه ،چی کاره اس پشت گوشی داریم بحث میکنیم باهاش

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731
شما هم ادامه ندید لطفا فقط اعصابتون داغون میشه همییشه بحثای این مدلی،سرانجام نداره من همین دوتا پ ...

همین الانشم ول نمیکنه و میگه خرج ی ماهت پول پوشک بچمه ....نمیدونم چجوری از خدا نمیترسن ب خداوندی خدا ب جون بچه شکمم ما اندازه خودمون داریم و خداروشکر جزو قشر متوسط رو ب بالاییم تن و بدنم لرزید با این حرفاش ما که داریم این حرفو زد و برام مهم نیست ولی اگ یکی نداره و بخواد اینقدر خرج کنه  و کمتر حتی  چقدر غصه میخوره نصف جمعیت مملکت ینفر ادم ده تومن با حقوق کارمندی و کارگریه ادم دلش میسوزه راهنمایی میکنه اینجوری جواب میدن . 

کاربری دست دو نفر👧
اتفاقا از وقتی درآمد دارم با دست و دل باز چه برا بچه ها و چه برا خودم خرج میکنم و این چنان لذتی داره ...

منم عقیده م همینه و میگم آدم خرج خوشی کنه

منظورم اینه اونایی که میگن مسافرت سی تومنی گرونه یا خرج خونه کم میشه از حساب و کتاب سر در نمیارن چون شاغل نیستن و احتمالا خرید خونه و مخارج گردن شوهرشونه

همین الانشم ول نمیکنه و میگه خرج ی ماهت پول پوشک بچمه ....نمیدونم چجوری از خدا نمیترسن ب خداوندی خدا ...

میدونم گلم دیگه ادم هر چقدر ندار باشه ،دیگه پول شکمشو که داره 

بچه منم لاغره ،ربطی به خورد و خوراک نداره

همه چی هم میخوره ولی لاغره

دیگه همه از وضعیت اقتصادی ایران خبر داریم اونایی هم که میگن نه ما فلان خرج میکنیم،بیسار خرج میکنیم ،ادا در میارن

ادم پولدار ،متواضع هم میشه

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
بعضی ها عشق به مسافرت رفتن تو خونشونه  بردار زن داداش من یه زمانی فقط یه موتور داشتند باور کن ...

ایشالا همیشه خوش باشن 

منم عاشق طبیعتم باور کن تمام خستگیم تو یه دور توی طبیعت همه میره و شارژ شارژ میشم 

بخدا آدمی باید با طبیعت دوست باشه روح آدم تو طبیعت جلا پیدا میکنه و تازه میشه

ما دفعه اولمون بود شوهرم گفت باتور بریم تور مارو همه جا میبره 😐 ما جایی بلد نیستیم انگار مارو میخاس ...

تور پول الکی میگیره

دوتا توصیه خواهرانه بهت کنم که نه خودت اذیت شی نه شوهرت

یکی اینکه قرعه کشی بذار هرجا که بهش مطمینی 

مثلا یکساله یا دوساله پنجاه تومن سی تومن که برنده شدین خرج مسافرت کنید 

دوم اینکه قبل مسافرت رفتن حتما این کارا رو انجام بده 

تو نت راجع به مخارج اون شهر تحقیق کن

جاهای دیدنی رو با توجه به نظرات کاربرا توی سایت های گردشگری پیدا کن و با توجه به هزینه ش انتخاب کن و توی نقشه یا بلد جاهاشو علامت بزن

هتل یا هتل آپارتمان یا ویلا رو از سایتهای معتبر مثل جاجیگا یا علی بابا رزرو کن

از علی بابا میتونی بلیط اتوبوس یا هواپیما هم رزرو کنی 

برای خرید کردن بعضی شهرها مناسب هستن پس تصمیم بگیرید برای تغریح میرید یا خرید و اونجوری جای مناسب رو انتخاب کنید

اینجوری هم لذت میبرید هم بهتون فشار نمیاد

میدونم گلم دیگه ادم هر چقدر ندار باشه ،دیگه پول شکمشو که داره  بچه منم لاغره ،ربطی به خورد و خ ...

گلم من و خانمای اینجا هیچکدوم ادعا نکردیم پولداریم 

ولی خرجها رو واقع بینانه گفتیم 

من رشت هستم از قصابی گوشت میخریم هر شهری هم بری تو شمال گوشت گرم کمتر از کیلویی ۶۰۰نیست مگر اینکه یخ زده بخری نصف قیمت 

من ترجیح میدم کمتر بخورم اما با کیفیت 

مثلا اگر میوه معمولی و زده دار باشه کیلو ۵۰تومن و مرغوب باشه ۸۰تومن من گرونتره رو میخرم حالا دوتا کمتر اما غذای مرغوب میخورم بخدا اینقد مریضی زیاده دیگه خودمون به خودمون آسیب نزنیم بهتره 

برنج از کارخونه پدر شوهرم میخرم امسال برنج از اول سال شده ۹۵ خارجی ارزونتره اما ما هاشمی میخوریم شمالیا هاشمی مصرف میکنن مگر خیلی درآمدشون پایین باشه 

ماهی سفید که کیلویی ۵۰۰ قزل کیلویی ۳۰۰اینجا دیگه معدنشه 

نمیدونم والا چجور میشه با ۲۵۰۰زندگی‌ کرد اما اگر واقعیت باشه دمشون گرم چون خط فقر الان بالای ۱۰تومنه بیان به ما هم یاد بدن 🫤

دو طرفه گفتی النگو دربیاره؟😂😂😂😂

شما دقیق و بی طرف بخونین متوجه منظورم میشین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

حالا بعد پنج سال۳۰تومن خرج کردین دیگه، مگه آدم چقدر عمر میکنه با اینکه خودم ندارم😂ولی بنظرم کارتون اشتباه نبوده هربار نمیرین که.

بگو دیگه زهرمار نکنه الان با اعصاب خوردی مگه برمیگرده اون پول

2706