2733
2734
عنوان

خاطره هاى غمگين روزهاى اول ازدواج

286 بازدید | 21 پست

خودم شروع ميكنم

همون شب عروسى

تا اومديم داخل خونه  

كت شلوارشو دراورد و پرت كرد رو مبل گفت ري…..دم تو اين عروسى

دليلشم اين بود كه اخر عروسى مثل ٩٠ درصد عروسى هاي ديگه بيرون خونمون دختر پسرهاى فاميل( كه فاميل و دوستاى خودشم بودن) چند دقيقه بزن برقص كردن و قاطى شد عروسى به اصطلاح ناگفته نمونه من نرقصيدم و شنل كلاه و حجاب داشتم ولى تيرِ عصبانيت اخر شبش منو گرفت!

رفت خوابيد اون شب

منم نشستم سنجاقاى موهامو دونه دونه در اوردم و گريه كردم

خودشو خانواده ش بدجور قیافه گرفته بودن ،شبش هم شاباشها رو شمرد و رفت خابید ،منم موهام باز کردم و دوش گرفتم و خابیدم،کاش کمی عاشقتر رفتار میکرد ،غرور برش داشته بود،من آدم ساده یی بودم هی کنار میومدم

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد عقد خرید عیدی مادرش گفت میخواهیم بریم بیرون بیا بریم

تو راه گفت میخواهیم برات عیدی بخریم نگفتیم که خواهرت را نیاری دنبالت

منم گفتم خواخرم گفته دیگه عمرا دنبالت بیام با خانواده ی شوهرت

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2742
خودشو خانواده ش بدجور قیافه گرفته بودن ،شبش هم شاباشها رو شمرد و رفت خابید ،منم موهام باز کردم و دوش ...

په اینکه عروس دوماد ایرانی شب اول میرن شاباشارو میشمارن درسته 

تو چقد زود رنج بودی برا خودت شادی میکردی 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
از چی ناراحت بود از قاطی شدن دختر پسرا؟

اره ، حالا خودشم مومن نبوداا

بخاطر باباش بود همه چى

من پر استرس ترين روز عمرم عروسيم بود از بس از قبلش حجت باهم تموم كرده بود كه بگو كسى پشت ماشينمون نياد كسى بوق بوق نكنه …

2740
په اینکه عروس دوماد ایرانی شب اول میرن شاباشارو میشمارن درسته  تو چقد زود رنج بودی برا خودت شا ...

واس اینکه اون شب ظاهرم حفظ کنم قرص آرام بخش خوردم چندتایی،و کسی هم متوجه دلم نشد،ظاهرم حفظ کردم،اما بعد چند سال بالاخره تونستم درستش کنم و از غرورش اومد پایین،عروسی هر کس یباره،کاش ب شادی باشه

الهی امضای خدا پای همه آرزوهات💖💖💖
واس اینکه اون شب ظاهرم حفظ کنم قرص آرام بخش خوردم چندتایی،و کسی هم متوجه دلم نشد،ظاهرم حفظ کردم،اما ...

خواهرم مزون عروس کار می‌کرد 

می‌آمد تعریف می‌کرد میگفت باورت نمیشه ۹۰درصد عروس دومادا روز عروسی دعوا یا حتا کتکاری یکیشون داماد انقد کبودش کرده بود رو دستا بازوهاش برچسب زد یکیشون م داماد خودسوزی کرد اصن یه وضعی 

حق داری ناراحت باشی چون بهترین روز زندگیت بود 

ولی چه میشه کرد امان از مرد بد دل 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2706