2737
2739
عنوان

بیمه تکمیلی ما

142 بازدید | 13 پست

دوستان اینجا کسی بیمه تکمیلی ما داشته چطور بیمه ایه خوبه؟ میخواستم راجع به خدمات دندونپزشکیش بپرسم ـ

من شنیدم اگر اعضای خانواده تو یکسال از دندونپزشکی اسنفاده نکنن یه نفر میتونه کامل استفاده کنه مثلا در حد ۱۵ملیدن اینو چطور باید بگیم رفتیم اونجا بگیم اعضای خانواده استفاده نمیکنن؟بزنید برای یه نفر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بستگی به شرایط بیمه تون داره ، این عادیه و اونا خودشون ميدونند فکر کنم اصطلاحا میگن شناور هستش و اعضای خانواده میتونند از سهمیه همدیگه استفاده کنند ، فقط تو دندانپزشکی 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2731

من تا حالا نشنیدم بتونی خدمات دندانپزشکی بقیه هم استفاده کنی مگر اینکه پزشک اشنا پیدا کنی که با بیمتون قرارداد داشته باشه ما بیمه دی هستیم خوبه راضی هستیم سقف دندانپزشکیشم نفری ۴ تومنه 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
یعنی لازم نیست چیزی بگیم خودشون کم میکنن؟

قبلش بپرسید،  آخه بیمه ما هم چند تا طرح داره 

قبلش بپرسید هزینه های دندانپزشکی میشه از سهمیه هم استفاده کنیم یا نه؟

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740
نه اخه جز قوانینشه

اخه همسرم پارسال میخواست دندوناشو درست کنه سهم خودش استفاده کرد گفت از سهم همسرم کم کنید قبول نکردند خودش داد مابقی پولو

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
من تا حالا نشنیدم بتونی خدمات دندانپزشکی بقیه هم استفاده کنی مگر اینکه پزشک اشنا پیدا کنی که با بیمت ...

چرا خیلی از بیمه‌های تکمیلی اینطوریه .اصطلاحا میگن شناور .وقتی میری استفاده کنی میگی می‌خوام سهم بقیه اعضا رو هم استفاده کنم اونا تو سیستم میزنن‌ که چقدر سهمیه داری. کارت ملی و اینا میخواد