2752
2734
عنوان

انتخاب رشته

241 بازدید | 33 پست

سلام من کلاس نهمم این سه سال متوسطه اول را معدلم. بالای ۱۹ بوده ،الان نمیدونم برم رشته تجربی یا ادبیات اگه کسی توی این رشته داره تحصیل میکنه میشه ی راهنمایی بده .

ادبیات؟ مگه زیرشاخه انسانی نیست؟

به بالا بلند و به گیسو کمند،،،زبانش چو خنجر لبانش چو قند🛐 فردوسی>>>>>>    (یادم‌نمی‌مونه با کی دعوام شد، اگر بعد بحث یه جا دیگه تاییدتون کردم تعجب نکنین) 'دلم یه اکیپ میخواد مثله احمدی‌نژاد و اکیپش همونقدر متحد و پایدار و حیله‌گر تا ابد پایه'

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منظورت  علوم انسانیه دیگه. بستگی به نمره هات داره گلم

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم

گول معدل بالا رو نخور 

نمیخوام نگرانت کنم و انرژی منفی بهت بدم ولی نمیشه رو حرف بقیه حساب کرد و ی نسخه رو پیچید واسه همه 

من با معدل مطلق 20نهم یدونهد19.75هم نداشتم وارد شدم همه چی هم خوب پیش رفت ولی تهش پشت کنکورم و واسه دومین سال هم میخوام بمونم 

برو مشاور ببین استعدادت تو چیه ن صرفا علاقه فقط

با مهدل تصمیم نگیر 

برو ببین رقابت برا کنکور چطوره؟ میخوای ذر آینده چی بخونی! با رشته های کدوم کنار میای؟ دوست داری بری اقتصاد و مدیریت بخونی یا مثلا مامایی و فیزیو تراپی و... 

با مشاور تحصیلی صحبت کن مشاوره روانشناسی برو 

با فارغ التحصیلای رشته ها صحبت کن 

مثلا برو یه وقت دکتر عمومی بگیر ازش چند تا سوال بپرس 

یا مثلا برو از معلمات بپرس بگو مثلا معلمی خوبه سختیاش 

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه

من کنکور ریاضی دادم و مهندسی خوندم 

بعد 4 سال فهمیدم اگر میرفتم مدیریت یا اقتصاد میخوندم خیلی ادم خوشحالتری میبوذم 

قشنگ همه رشته های دانشگاهی حتی اون چرتوپرتارو بررسی کن که پشیمون نشی بعدا

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
2706