2737
2739
عنوان

لطفا اگه پول دار نیستین سمت عمل زیبایی نرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 76290 بازدید | 415 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیف تاپیک اش قفل بود وکرنه کلی دعواش میکردم زد خودش ناقص کرد چقدر حرص خوردم 

کی؟ جریان چیه؟ میشه توضیح بدی؟ 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
2742
الان باز شده تنفست؟

اره من همون روزی هم که عمل کردم شبش میتونستم نفس بکشم تو ریکاوری هم که آوردنم راحت میتونستم نفس بکشم اما بعد یه چند رو بخاطر التهاب و ورم سخت بود نفس کشیدن الان دیگه کامل اوکیه 

2738
ربطی به پول نداره.  دکتر گرون هم دیدم گند میزنه.

منظورشون این هست که ،آدم پولدار اگر بعد عمل ناراضی بود باز هم میتونه هزینه هایی بکنه که مشکلش حل بشه ولی فقیر به زور پول یک عمل را جمع کرده.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
پولدار نیستم ولی دماغم بیش از حد بزرگه ینی عمل نکنم؟؟

از این نظر میگن بی پول ها عمل نکنن که اگر بعد عمل ناراضی بودید ،باز هم ممکنه باید هزینه کنید وپشیمون میشید از اینکه چرا عمل کردید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

تاپیکتون اشتباهه

بهتر بود مثلا مینوشتین

عزیزم قدر خودتو بدون بدنت رو خراب نکن

بجای اینکه برای مطرح شدن

بدنت رو به چاقو بسپاری روحت رو درمان کن

تو بی نهایت زیبایی و دوست داشتنی

مهربان هستم و دارای مهربانویی که تاج سرم هست - به نام خدا -بسم الله الرحمن الرحیم  - بالای ۵۰ سال - تهران - خالق زن و مرد فرموده لباس یکدیگرند یعنی جنس مخالف نیستند بلکه مکمل یکدیگرند - خوب است بجای جنس مخالف بگوییم جنس مکمل - بنده اینجا هستم تا بخش مکمل خلقت اقایان را بهتر بشناسم و به تبعش جنس خودم را - و با شناخت و احترام به جنس مکمل ، بتوانم به خودم احترام بگذارم - اگر نظری میدهم صرفا سلیقه شخصی است و قصد تایید یا توهین ندارم - صادقانه پذیرای هر گونه نظر و نقد و سئوال و ابهام همه عزیزان از هر دو جنس مکمل میباشم - بر من منت گذارده ، با نظراتتان ، فردایم را متفاوت از امروزم کنید - پیشاپیش از افراد عصبانی عذر خواهی میکنم که با نوشتارم یا شوخی  ،  ناخواسته باعث ناراحتیشون شدم ، فقط کافیه بفرمایید تا از تاپیکتون برم بیرون  -  با تشکر