2733
2734
عنوان

لطفا اگه پول دار نیستین سمت عمل زیبایی نرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 76323 بازدید | 415 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا هیچ ماست بندی نمیگه ماست من ترشه بینی منو اونقدر کوچک کرده که جای ترمیم نذاشته اعتماد به نفس م ...

با سرم شست و شو میشوری؟ بشور شاید بهتر بشه

منم هیمنطور اعتماد به نفسم قبل عمل خیلی بهتر بود

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

پولدار نیستم ولی دماغم بیش از حد بزرگه ینی عمل نکنم؟؟

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

من بینیم رو پیش یک دندون پزشک عمل کردم 

چون دندون پزشک ها می تونن فک و بینی هم عمل کنن

ولی واقعا راضیم هیچکس تو شهر ما به خوبی اون عمل نمی کنه 

دست و پنجه اش طلا

من همانم که دل از دنیا بریده غصه ها من را به پایانم کشانده
خیلی وقته دارم کار میکنم . دندونهام مخصوصا چند تای حلو رو هی پر میکردم و میشکست . رنگشون هم بد شده ب ...

منم با دندونای بالام مشکل دارم ترمیم کردم باز هم پوسیده شده ان 

همیشه می ترسم یهو بشکنه و مثلا فرداش یا همون روز مهمون باشم در بدر دنبال دندونپزشک بگردم 

چون قبلا این مشکل پیش اومده برام 

لمینت این مسائلو نداره ؟ ممکن نیس یهو بشکنه؟ 

و این که بعضیا رو می بینم دندوناشون اومده جلو دوس ندارم یا میگن از دهنشون بو میاد 

نه دیگه ناقصش کرد رسما شده همون ختنه زنان قدیم. 

دقیقا همینه افکار پوسیده زمان و قرن نمیشناسه چقدر قبلا با خوندن مطالب ختنه ی زنان در قرون وسطا به طرز فکرشون لعنت میفرستادیم غافل از اینکه در قرن ۲۱ همون ختنه ی زنان تکرار خواهد شد با این تفاوت که الان شده نماد روشنفکری 

واقعا تاریخ مدام در حال تکراره و ما بدون تفکر به دستهای پشت پرده و منافعی که میبرند فقط به تقلید اکتفا میکنیم

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
دقیقا همینه افکار پوسیده زمان و قرن نمیشناسه چقدر قبلا با خوندن مطالب ختنه ی زنان در قرون وسطا به طر ...

درسته منم مخالف صد در صد این عملم 

من مخالف عمل های زیبایی نیستم ولی لابیا پلاسی به نظر من جنایته درحق زنان

منم با دندونای بالام مشکل دارم ترمیم کردم باز هم پوسیده شده ان  همیشه می ترسم یهو بشکنه و مثلا ...

من یه ماهه انجام دادم . همه میگن خیلی طبیعی شده و اصلا هم احساس نمیکنم که بو بده . باید نخ دندون بکشی دیگه 

باید بری پیش یه دندونپزشک خوب . هرکسی نمیتونه خوب در بیاره