2752
2734
عنوان

لطفا اگه پول دار نیستین سمت عمل زیبایی نرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 76323 بازدید | 415 پست
پس چرا ی متخصص پوست و زیبایی میگعت. بخش زیادی از مشتریای ما قشر کم درآمدن. 

در اصل کم درآمدها میرن ،چون اعتماد به نفسشون به خاطر فقر پایین میاد.

می خوان اینجوری بیشتر به چشم بیان

ویا از خواستگارهای فقیر می خوان فاصله بگیرن وبگن ما هم خوشگل وپولداریم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
من میخام پف بالای چشممو بردارم یعنی منصرف بشم؟ آخه پفم خیلی زیاده

اگه اذیتت میکنه و جنبه درمانی داره این کارو بکن

اما اگه اذیتت نمیکنه و فقط میخوای خوشگل بشی نه

باورت نمیشه ما یک استادی داریم این خانم به غایت زیبا. چشم سبز زمردی.

اما هم پف پلک شدید داره هم عینک میزنه

چرا عمل نکرده؟ چوت از نظر درمانی مشکلی نداره.

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولدار نیستم خدا برام رسوند  عمل کردم دکترمم عالی با این حال عوارضی داشت

اسم دکترت چیه؟

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2731
چه ربطی به پول داشت حالا

ربطش این بود که عمل زیبایی برای اینکه خوب و درست انجام بشه پول می خواد

خیلی هاشون هم ممکن نیاز به ترمیم داشته باشه که اونم پول می خواد یعتی باید پول داشته باشی اگر یهو ترمیم خواست انجام بدی

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
من پولدار نیستم ولی اگه روزی کار زیبایی انجام بدم جای دکتر خوب میرم... مثلاً الان قصد دارم ک لمینت ک ...

سلام عزیزم منم میخوام دندونامو درست کنم و دنبال یه پزشک خوبم و هزینه ش برام مهم نیست،میشه آدرس دکتری که گفتید بگی بهم؟ ممنون

لمینیت هر دندون شد ۸.۵ ده تا دندون شد ۸۵ البته با بلیچ فک پایین و یه مقدار اصلاح خط لثه و ... شد ح ...

پس انداز کردی؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
پس انداز کردی؟

خیلی وقته دارم کار میکنم . دندونهام مخصوصا چند تای حلو رو هی پر میکردم و میشکست . رنگشون هم بد شده بود . خوشحالم که لمینیت کردم

البته ۸ تا کافی بود . دیگه هی دکتر گفت ده تا بهتره و اینا منم گول خوردم 

برید کنار من یه چیزی بگمممممممم😏خانوما اینقدر عمل نکنین اگه دقت کرده باشید بعضی وقتا مد برمیگرده به چند سال قبل تا چند سال قبل این پافرا تا دوسال پیش خیلی خز بود کسی میپوشید می‌بینید که الان دوباره مد شده یهو  میبینی دیگه عمل از مد میره و خز میشه اونوقت بعضیا که با مد روز پیش میرن میخان چیکار کنن🤣🤣🤣

. اهل مناظره و اثبات . تاریخ خوان . نقاش