2733
2734
عنوان

لطفا اگه پول دار نیستین سمت عمل زیبایی نرین...

| مشاهده متن کامل بحث + 76323 بازدید | 415 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها تا حالا کسی را دیدید با بوتاکس برای چین و چوروک مشکلی براش پیش بیاد؟

فامیل ما واسه چروک دور چشم بوتاکس کرد یه قلمبه کبود درومد بالای ابروش

بستری شد بیمارستان گفتن عفونت کرده و منتقل شده به پیشونی و خیلی شانس اوردی به مغزت نزده

کلی بهش انتی بیوتیک زدن

دیگه میترسه نمیره

2731
این عقیده ی منه حتما به معنای درست بودن نیست معیار زیبایی هم بینی با فرم و سایز خاص نیست تو ایتالی ...

ولی برای بعضیا عمل لازمه

واقعا باید نقصای بزرگی ک دارن رفع شه

این صحبت شماست .شما دارید از کلمه ی باید برای فردی استفاده میکنید که با بزرگی بینیش معیار های زیبایی رو نداره البته همونطور که فرمودید عقیده ی شماست و در بیانش آزادید ولی با این حرف ها و گفتنش خیلی ها اعتماد بنفسشون رو از دست میدن و باعث میشه تن به عمل هایی بدن فقط برای چهره ی بهتر و سلامتیشون از دست بره به هر حال عقیده ی شما نباید بیانش باعث آزردن بقیه بشه.

🌹🌹🌹🌹

😊
من میخام پف بالای چشممو بردارم یعنی منصرف بشم؟ آخه پفم خیلی زیاده

ابجی من برداشت خیلی راضیه، عالی شده

این عمل سطحیه فک نکنم خطری داشته باشه

خدایا شکرت که همیشه تو سختیا کمکم کردی و تنهام نذاشتی  
دقیقا باهاتون موافقم کاش به این تفکر برسیم و بپذیریم که بینی همه لازم نیست کوچیک و بدون انحراف باشه ...

خیلی قشنگ گفتید باور کنید لااقل اگر بعضی هااز دیدن ناهنجاری هایی که از عقیده ی خودشون چهره ی افراد داره اون رو جار نزنن و به روش نیارن 😔که مثلا عمل لازمی و فلان 

😊
تو طلیسچی رو با دماغ عملی تصور کن. خدایی دماغش عقابی هست ولی خیلی جذابه تو صورتش و بهش میاد

دماغشو عمل کنه خیلی خوب میشه الان شوهرمن بینیشو خیلی مردونه عمل کرده طوری ک اصلأ تا خودش نگه کسی نمیفهمه عمل کرده جذاب ک نیست فکر میکنم ب خاطر صداش عمل نمیکنه قطعأ صداش عوض میشه