2737
2739

فحاشی قطری ها به ایران

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بابا نت من نمیاره فیلمو ببینمممم

من همون خردادی ریزه میزه ومهربون هستم که کاربری قبلیم از دس رف😑این کاربریه جدیده همه فک میکنن دختر آرومیم اما نمیدونن چه آتیش پاره ای هستم😂😝سعی نکن یه حرفو دوبار تکرار کنی چون من لج میکنم دیگ اصلا انجام نمیدم😂مغرور و لجباز هم هستم و البته مودی🥰😂حس ششمم کمی قویه😁
واااااااایییییی خیلییییییی ناراحتممممممم خدا لعنتشون کنه ما حقمون برد بودددد واایییییی

وایایران خیلییی بهتر از قطر بازی کرد زورم اومد 

‏سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند..:)❤️‍🩹
2740
چه بی شخصیت انصافا  بااون کراهتی که تو چشاشون بود ادم حالش بهم میخوره ازشون

وای خدایا دیدین انصافا بازیکنای ژاپنی چه با فرهنگ بودن چقدر نجیب بازی کردن چقدر از فوتبال سردرمیاوردن حتی موقع باخت هم وحشی نشدن ولی این عربا خیلی وحشی و ضد فوتبال بازی کردن کاش ژاپن قهرمان میشد

وای خدایا دیدین انصافا بازیکنای ژاپنی چه با فرهنگ بودن چقدر نجیب بازی کردن چقدر از فوتبال سردرمیاورد ...

اینا سر خلیج فارس هم وحشی تر شدن!!!عقده ای های بدبخت

‏سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند..:)❤️‍🩹
2706