2752
2739
خودمو خیلی کوچیک کردم😑 مثلا الان فک میکنه کییی هست اعتمادش رفته بالا نسبت ب خودش .. همین دیگه نباس ...

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بهم رسیدیم ولی واقعا همه تلاش ها همسرم کرد من هی میگفتم باید خانواده مو راضی کنی من واقعا در برابر تلاش های اون خیلی قدمی برنداشتم

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ
2731
مثلا چه کاری؟

خیلی کارا از دعا کردن بگیر تا ابراز احساسات تا هدیه خریدن و...اکثر پسرا ارزش ندارند تا قصد ازدواج ندارند نباید از روحت براشون بذاری وقتی ام اومد خواستگاری باید خیلی مشاوره بری 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740
نه بابا  دلم خواست یبارم من تو نی نی سایت دروغ بگم 😂😂😂😂

شمااهل کجایین

پ.ن  ازرو کنجکاوی میپرسم

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
خودمو خیلی اوردم پایین و به خودش اجازه تحقیر کردنمو داد، انقد بردمش بالا که دست خودمم دیگه بهش نمیرس ...

واین چقدر شان یه دختر رو پایین میاره واقعا

این پنج مین باره اینو تو هر تاپیک میبینم 😂😂😂😂😂😂💔

دیگه جهت تلنگر که ما دخترا قدر خودمون رو بدونیم🙂