2737
2734
کی باور کرد ؟  همچین میگی انگار دختران سرزمینم با پیام من با دبه ی بنزین منتظر اسنپ هستن که بر ...

خود من اولش باور کردم😅 و همه اونایی که پرسیدن جدی میگی و دوست بودین و اینا هم باور کرده بودن که سوال شد واسشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خود من اولش باور کردم😅 و همه اونایی که پرسیدن جدی میگی و دوست بودین و اینا هم باور کرده بودن که سوا ...

اصلا بر فرض که باور کنن 

خدایی کدوم دختری حاضر میشه با بنزین و فندک خودشو وارد یه خانواده کنه ؟ 😂

فکز نکنم انقدرام ساده باشن خدایی

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
شمال  مازندران

اها

پسرهمسایمون   قبل ازدواج بایکی نامزد بود قبلشم دوست بودن چندسال تلاش میکردن برابدست اوردن هم ، ولی بعدنامزدی پسره سردشد گف نمیخامت بعد  دختره رفته بود دم خونه پسره گفت اگ باهام ازدواج نکنی بنزین میریزم خودمو آتیش میزنم 

اخرش ازدواج کردن و دوتابچه هم دارن

فک  کردم اونی!

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
2740
جدی بعددیه راضی شدبگیرتت

نه فداتشم شوخی بود 

من پنج سال تو دلم عاشق شوهرم بودم 

اونم اصلا منو نمیشناخت حتی 

بعد پنج سال اتفاقی منو کنار خواهرم دید(با شوهر خواهرم دوست صمیمی بودن )

از دامادم پرسید اون دختره کی بود امروز همراه خانومت؟! 

اینجوری شد که الان دوتا بچه ازش دارم 

خیلی وقتا بهتره کاری نکنید 

خدا خودش همه چیو برات ردیف میکنه

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
اصلا بر فرض که باور کنن  خدایی کدوم دختری حاضر میشه با بنزین و فندک خودشو وارد یه خانواده کنه ...

من قضاوتت کردم گفتم عجب خالی بندایی تو نی نی سایت پیدا میشن😂

🌻💜🌻💜🌻
اها پسرهمسایمون   قبل ازدواج بایکی نامزد بود قبلشم دوست بودن چندسال تلاش میکردن برابدست اوردن ...

یا پنج تن 

واقعا هستن همچین احمق هایی !!!!! تو فکرمم نمیگنجه واقعا یه دختر اینجوری ازدواج کنه 

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 

اون خیلی مغروربودهرچی اهمیت نمیدادمن بیشترعاشقش میشدم اشتباه من این بودکه نبایدهمیشه دنبالش میرفتم ولی همیشه من رفتم دنبالشو ازدستش دادم الانم متاهل

الانم دوباره عاشق شدم اینم رفت بااینکه خیلی دلتنگشم امادنبالش نرفتمو خیلی جلوخودموگرفتم که خودموکوچیک نکنمو نرم دنبالش ولی دلتنگیش ازارم میده

2706