2752
2734
یه کوچولو اشتهات باز میشه ولی نه اونقدی که خیییییلی تپل شی  من بیشتر تاثیرشو رو صورتم دیدم بدو ...

ممنون🌹

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
اینا پول میخواد اخه

اره گفتم شاید بدرد کسی بخوره 

ولی قرص و آمپول خیلی هزینش بالا نیست در حده ۵۰۰هست 

امپولا هم که میشه هفتگی بگیری تا هزینه‌ی زیادی نبره حدودا دونه ای ۲۰/۳۰تومنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یه کوچولو اشتهات باز میشه ولی نه اونقدی که خیییییلی تپل شی  من بیشتر تاثیرشو رو صورتم دیدم بدو ...

به من دکتر پوستم داده بود ، گُلد کلاژن ، دو ماه خوردم پوست صورتم سفت شده اما حیف اشتهاآوره ، 

البته دکتر گفت باید بین استفاده فاصله بندازی ، یک دوره بخوری،  استراحت ، بعد دوباره شروع 

به من دکتر پوستم داده بود ، گُلد کلاژن ، دو ماه خوردم پوست صورتم سفت شده اما حیف اشتهاآوره ،  ...

اره تاثیر داره تو اشتها ولی جوری که خیلی تپل شی نه 

من ویتامین سی رو گرفتم تاثیرش فوری رو صورتم نشون داد همون یه هفته اول گونه هامو پر کرده بود 

زیبایی رو میگم  من قرص کلاژن میخورم خیلی رو صورتم تاثیر داره  ففول میخورم ریزشم واقعا قط ...

کلاژنو منم خوردم تازمانی که مصرف میکنی خوبه قطع کنی مثل قبل مصرف میشی دوباره🥲

متعهدم به عشقت تاپای جان🫀🤍
نمک رو قالی بریزه با دستم پخشش میکننم همش غیب میشه 😎

عه توهم ب این کشف بزرگ رسیدییییبی

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
زیبایی رو میگم  من قرص کلاژن میخورم خیلی رو صورتم تاثیر داره  ففول میخورم ریزشم واقعا قط ...

مارک ، ماسک مو که استفاده می کنی، چی هست؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2706