2733
2764
عنوان

بیاید کمکم کنید🥺

341 بازدید | 61 پست

سلام 

من ۱۹ سالمه 

پشت کنکوری هستم 

مشاورم تحصیلی دارم خیلی به من اعتماد داره ایمان داره میگه تو می‌دونم به بهترین جا میرسی تو میتونی

همیشه میگه به غیر از بچه هایی که دارم می‌خوام که قبول بشن تو فرق میکنی دوست دارم تو واقعا برسی بهش و من حتی بعد همه چیز هم با تو در ارتباط میمونم و اینجور حرفا 

ولی من اصلا به برنامه های عمل نمیکنم درس نمیخونم🥺🥺😔😔خودمم خیلی ناراحتم چیکار کنم قبلا بهش گفتم من هیچ کاری نمیکنم و اینا خیلی ناراحت شد و بهم دلداری داد دعوام نکرد گفت اشکالی ندارع یه بار دیگه از صفر شروع میکنیم ولی این دفعه نمیتونم همون حرفایی قبل رو بهش بزنم 

من خیلی دوست دارم درس بخونم به هدفم برسم اما هر کاری میکنم نمیتونم از خودم بدم اومده 

لطفاً بهم بگید چیکار کنم 

رک و راست باشید باهام بهم بگید هر چیزی رو که لازمه حتی میخواد .... باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2768

یه مدت استراحت کن . یه استراحت واقعی 

اگه میتونی دو سه روز برو مسافرت یا بیرون و اینا به درس هم اصلا فکر نکن و بگو این یه شروع جدید هست  

بعد اون دو سه روز که مثلا یه حال و هوای عوض کردی 

هدف بزار برای خودت . یه هدفی که قلباً بخواییش نه اینکه درگیر هیجان و  اینا شده باشی و به خودت تلقین کنی این رشته خوبه . چون اینطوری تا یه مدت جواب میده و بعد به خودت میایی می بینی داری واسه چیزی تلاش میکنی که هیچ علاقه ای نداری و صرفا بخاطر تاپ بودن اون رشته یا هیجانات بوده . بعد از اون آروم آروم شروع کن 

از روزی چهار ساعت تا وقتی که برسه ۱۲ ۱۳ ساعت 

هیچوقت هم خودت رو مقایسه نکن با این و اون 

و هیچوقت هم فکر نکن این مدتی که نتونستی بخونی همه چیز متوقف شده و دیگه تلاش کردن فایده ای نداره 

بعد شروع کن . با هدف واقعی و استمرار 🩷 

به غذا خوردنت هم اهمیت بده و چیزای مقوی بخور که انرژی کافی رو داشته باشی 

آره همه این موارد رو دارم چیکار کنم تا درس بخونم

گلم اگه هدف داشته باشی میتونی 

سعی کن به حرفای بقیه بی اهمیت باشی و به چیزی که میخوای بهش برسی فکر کنی 

از فضای مجازی و رفیق بازی و حاشیه ها دور شو 

استراحت کن زیاد خودتو غرق چیزی نکن 

مدیتیشن کن نماز بخون خیلی واسه روحیت خوبه سعی کن در کنار درس یکمم واسه خودت وقت بزاری نه دیگران بعد شروع کنی ب درس خوندن 

اگه خیلی حالت بده برو بیرون هوایی تازه کن 

نزار کسی اذیتت کنه 

چیزایی که باعث میشه حافظت و جسمت ضعیف شه .فضای مجازی . رفیق بازی. منفی نگرایی. زیاد تو خونه موندن. بی‌توجهی به خودت . تنبلیه تخمدان. منظوری ندارم ولی اگ اهله ج.ق یا رابطه زیادی هستی اینام تاثیر داره 

یه مدت استراحت کن . یه استراحت واقعی  اگه میتونی دو سه روز برو مسافرت یا بیرون و اینا به درس ه ...

مررررسییی عزیزم خیلی خوب بود چند بار خوندم خیلی کامل و مفید بود ازش شات گرفتم ممنون بابت راهنمایی و کمکت حتما انجامش میدم 

گلم اگه هدف داشته باشی میتونی  سعی کن به حرفای بقیه بی اهمیت باشی و به چیزی که میخوای بهش برسی ...

خیلی خوب بود دقیقا به سریاشو دارم که تا حالا بهش فکر نکرده بودم یعنی اهمیت نداده بودم مرررسییییی

نه ممنون که حقیقت رو گفتی حتما رعایت میکنم و استفاده لازم رو میبرم 

رشته انسانی 

ببین عزیزم اول از همه باید هدفت مشخص باشه 

دوم اینکه شما باید ریشه بی علاقیتو به درس پیدا کنی که اطمینان دارم از لحاظ ذهنی خسته ای 

خودم غرق کردی تو افکارت

بلندپرواز باش اسمان به کسی تعلق ندارد.
2706