2737
2734
عنوان

خواهرای سن بالام نمیذارن بخوابم چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 51 پست
خیییلی، فکر کن من دیگه چقدررر پوست کلفتم که دووم آوردم

درکت میکنم‌جنگ‌اعصاب واقعا سخته من خودم تو بچگی جنگ‌اعصاب داشتم آخرش مامان بابام جدا شدن 

انشالله یا بتونی بعدا مستقل شی یا یه پسر خوب بیاد سر راهت ازدواج کنی البته شاید مثل من ازدواجی نباشی 

درکت میکنم‌جنگ‌اعصاب واقعا سخته من خودم تو بچگی جنگ‌اعصاب داشتم آخرش مامان بابام جدا شدن  انشا ...

قربونت برم ازدواجی هستم ولی اسم خانوادم بد در رفته ،هیشکی منو نمیگیره به خاطر اینا، تنها راهم مستقل شدنه.

ممنونم از اینکه وقت گذاشتی❤️

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فداتشم ایشالا جواب بده یه مدل خوب نرم بگیر اذیت نشی زیاد اگه مداوم بود تو گوشت 

قربونت ،چشم❤️🌷

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
2728
چرا اتفاقا با همه میجنگن، مادرمم پیره هم آلزایمر داره هم پارکینسون

وای عزیزم چقدر سخته ،من دیدم واقعا مجرد سن بالا بابد مستقل شه موند پیش خانواده توجیه نداره چون اعصابا کم میاره

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
قربونت برم ازدواجی هستم ولی اسم خانوادم بد در رفته ،هیشکی منو نمیگیره به خاطر اینا، تنها راهم مستقل ...

ان شاءااله خدا مادرتونو شفا بده یه پول خوب هم به شما بده مستقل شین

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              
2740

خودت ازدواج کن. سخت نگیر. یه آدم باشخصیت و با شرایط نسبتا مناسب پیدا کردی برو.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
وای عزیزم چقدر سخته ،من دیدم واقعا مجرد سن بالا بابد مستقل شه موند پیش خانواده توجیه نداره چون اعصاب ...

آره دقیقا ولی جدا از بحث مالی اینکه اینا اصلا نمیتونن مستقل بشن مث بچه تنبل و لجبازن که یه بزرگتر باید مدام از هم جداشون کنهو هم شکمشونو سیر کنه و زیرشون رو جارو کنه

خودت ازدواج کن. سخت نگیر. یه آدم باشخصیت و با شرایط نسبتا مناسب پیدا کردی برو.

من اصلا خواستگار ندارم،به قرآن اگه بود ازدوواج میکردم.

قربونت برم ازدواجی هستم ولی اسم خانوادم بد در رفته ،هیشکی منو نمیگیره به خاطر اینا، تنها راهم مستقل ...

ایشالا آدمش بیاد سر راهت مثل من میگم بچه طلاقم کسی نمیاد ولی مطمئن باش یه روزی یه آدمی پیدا میشه تورو فقط واسه خودت بخواد کاری به خانوادت نداشته باشه من به این باور دارم 

قربونت کاری نکردم ❤

ان شاءااله خدا مادرتونو شفا بده یه پول خوب هم به شما بده مستقل شین

قربونت برم با دعای قشنگت😘🌷

ایشالا آدمش بیاد سر راهت مثل من میگم بچه طلاقم کسی نمیاد ولی مطمئن باش یه روزی یه آدمی پیدا میشه تور ...

عزیز دلم خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتی.

سپاس گذارم بابت دلگرمیت❤️🌷

انشالله امیدوارم

2706