2733
2739

هر دو حدود ۵۰ سال دارن و بیش فعال هستن،۲۴ ساعته دعوا و گیس و گیس کشی راه میندازن.

وقتی این ۲ تا دعوا میکنن من ناخودآگاه قاطی میکنم و سرکار اصلا تمرکز ندارم سریع به هم میریزم.

خواب و خوراک ندارم😪

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نی نی سایت برای امشب بسه

اعصابمان ته کشید

هرکی امضامو دید میشه یه صلوات مهمونم کنه؟💚ختم بهت میدم بر اساس مشکلت بهم بگو مشکلتو هرجا دیدی منو کمکت میکنم حاجت روا بشی💚راستی برام صلوات فرستادی بگو برات بفرستم منم دعام گیراعه💚🇦🇪🇮🇷القدس النا🇦🇪🇮🇷💚عشق یعنی رهبرم سید علی💚راستی حاج قاسم هنوزم زندست و ما ملت شهادتیم💚ما ملت امام حسینیم💚الهم عجل لولیک الفرج💚💚من ایرانمو تو عراقی؛چه فراقی💚بگیر از دلم یه سراغی؛چه فراقی💚دوری و دوستی سرم نمیشه و هیچ کجا واسم حرم نمیشه💚از تو دورم باورم نمیشه و دارم‌میمیرم💚کربلا واسم ضروریه حسین💚اربعین اوضا چجوریه حسین؟💚کار من امسال صبوریه حسین💚دارم میمیرم💚شوریده و شیدای تو ام💚شیرینی رویای منی💚تا ب قیامت پای تو ام💚دین منی💚دنیای منی💚آقای منی💚آه با شهیدان تو یا حسین💚آه بر سر خان تو حسین💚به دلم حسرت کربلا💚آه کربلا کربلا کربلا💚فانی در ذات احدی💚جان ابوفاضل مددی💚عاشق عشق ناب تو ام💚صاحب من ارباب منی💚آقای منی💚آه ساکن کربلا یا حسین💚آه خاک کویت شفا یا حسین💚در شب ظلمت ماه منی💚دلیل عشقی راه منی💚نماز روحم سوی تو💚قبله من محراب منی💚آقای منی💚آه آیینه خدا یا حسین💚آه شهید سر جدا یا حسین💚آه دلیل عزت کربلا💚
2740
من دیدم این مدل تو فامیل آخر یکی ازدواج کرد تو سن ۴۵  دیگه همون دوتا کا گیس گیس کشی میکردن و ک ...

آخه هیشکی این ۲ تا رو نمیگیره و اینکه اهل ازدواج نیستن

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
شما بودین چیکار میکردین؟؟ امکان مستقل شدن ندارم چون پول ندارم

یه گوش گیر بخر بذار تو گوشت یا همش با هندزفری بی سیم بلوتوثی آهنگ گوش بده ملایم 

سعی کن‌چیزی تو گوشت باشه 

باز خداروشکر نمیام با تو بجنگن

چقدر از این کلمه سن بالا که به دخترای مجرد میگن بیزارم

روانی شدم از دستشون،  به جای اونا من هر شب آرامبخش میخورم

2706