2752
2734
عنوان

خواهرای سن بالام نمیذارن بخوابم چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 51 پست
یه گوش گیر بخر بذار تو گوشت یا همش با هندزفری بی سیم بلوتوثی آهنگ گوش بده ملایم  سعی کن‌چیزی ت ...

چرا اتفاقا با همه میجنگن، مادرمم پیره هم آلزایمر داره هم پارکینسون

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
یه گوش گیر بخر بذار تو گوشت یا همش با هندزفری بی سیم بلوتوثی آهنگ گوش بده ملایم  سعی کن‌چیزی ت ...

حوصله و قت آهنگ گوش کردن ندارم، از سرکار میام دلم میخواد تا صبح بخوابم

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن محلی چی؟🤔

دوغ محلی عزیزم..آدمو خمار میکنه بی حس میکنه و آخر هم خواب میکنه

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2731
اون دوتام‌یادمه حتی سر خوراکی همو چنگ مینداختن 

به خدا این ۲ تا اهل زندگی نیستن، خیییلی تنبلن، اصلا به فکر تشکیل زندگی و..نیستن.

درسته ۵۰ سالشونه ولی انگار بچه ۵ ساله ان

چقدر امضات خوب بود...

قابلتو نداره...چون من خیلی کم پیش میاد گریه کنم و امان از روزی که گریه کنم ...  

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
همون گوش گیر جوابه  ما یه همسایه داشتیم بالا سری مثل اسب راه می‌رفت  آخرش گوش گیر خریدم& ...

دستت درد نکنه عشقم، میخرم حتما😘🌷

قابلتو نداره...چون من خیلی کم پیش میاد گریه کنم و امان از روزی که گریه کنم ...    

آخه یاد یه خاطره افتادم، دلم برا خودم سوخت..

خدا واقعا به دادت برسه امشب غم‌دنیا رو داشتم گریه میکردم بخاطر زندگیم درک میکنم چه سخته 

خیییلی، فکر کن من دیگه چقدررر پوست کلفتم که دووم آوردم

به خدا این ۲ تا اهل زندگی نیستن، خیییلی تنبلن، اصلا به فکر تشکیل زندگی و..نیستن. درسته ۵۰ سالشونه و ...

میدونم چی میگی اون دوتا واقعا بچه بودن الانم بزرگ نشدن 

ولی خب میگن دوری و دوستی واقعا درسته دور شدن خوب شدن 

یا دست همو پیچ میدادن یا مو می‌کشیدن یا صورت چنگ مینداختن یا لثه همو خون مینداختن واقعا روانی بودن واسه خودشون  

آخه یاد یه خاطره افتادم، دلم برا خودم سوخت..

آره...بوی سوختنیش تا اینجا اومد