2737
2734
عنوان

کیا بعد ۸ ۹ سال زندگی بچه ندارن و خوشبختن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله دارم یه پسر ۲۱ ماهه..وجودش خیلی خوبه شیرینه قشنگه امید دهنده ست اما هرچه بیشتر میگذره همه چی عاد ...

خدا حفظش کنه عزیزم...

مطمعن باش فقط خواست شما نبوده

خیلیا بچه میخوان ولی نمیشه

خواست خدا بوده که این بچه بیاد تو زندگیتون و خودشم مواظبشه قطعا...

2742
اوهوم دیشب بچه ی برادرشوهرم فکر کرد من خوابم گفت برم زنعمو رو ببوسم!! و اومد بوسید و این خیلی شیرین ...

شیطونی بچه‌ها کاملا عادیه. نشون دهنده‌ی سلامت و رشدشون هست. ولی آره عشق و محبت بچه‌ها خیلی عمیق و شیرینه

وقتی پسر کوچولوم دستاشو میزاره روی صورتم و تو چشام نگاه میکنه با خودم میگم ارزشش رو داره تمام از خود گذشتگی‌هام

به این فکر کن که همیشه جوون نیستی یه روزی پیر میشی و تنها بدون فرزند. نوه از فرزند هم شیرین‌تره و تو بدون داشتن بچه شیرینی هیچکدوم رو نخواهی چشید

اوهوم دیشب بچه ی برادرشوهرم فکر کرد من خوابم گفت برم زنعمو رو ببوسم!! و اومد بوسید و این خیلی شیرین ...

همین حست یعنی عزیزم دلت میخاد مادر بشی 

نمیدونی چ حسی داره مادر شدن حسیه ک تا نباشی و لمسش نکنی نمیفهمی 

زیباترین و ناگفتنی ترین حس عالم

همین حست یعنی عزیزم دلت میخاد مادر بشی  نمیدونی چ حسی داره مادر شدن حسیه ک تا نباشی و لمسش نکن ...

دلم میخواد یه وقتایی ولی وقتی به سختیاش و مخصوصا زاطمان فکر میکنم سرد میشم

البته همسرمم باید دلش بخواد که پدر شه  

2740
من یه دونه دارم الان شوهرم دومی رو میخواد اما من به هیچ عنوان دیگه قصدشو ندارم،عاشق دخترمم اما اگه ع ...

خدا حفظ کنه دخترتو

نه اینموری فکر نکن

خواست خدا بوده که دخترت بیاد تو زندگیت

والا من که عاشق بچه بودم و برای داشتنش روزشماری میکردم الآن زیر بار سختی و مسئولیتش اندازه زایمان طب ...

ولی ماشالله خیلی خوردنیه   (رجوع شود به عکس پروفایل)

چند وقتشه؟

من ۲۸سالمه پسرم۱۰سالشه من دوست داشتم زود به دنیا بیاد که وقتی بزرگ شد ببینه مادرش جوونه الآنم تو مدر ...

ای جانم

چه خوب  

من هیچوقت فکر نمیکردم ۲۹ ساله بشم و بچه نداشته باشم!!

ولی ماشالله خیلی خوردنیه     (رجوع شود به عکس پروفایل) چند وقتشه؟

ممنون عزیزم لطف داری. ۲۱ ماهشه قشنگ سرویسمون کرده. شوهرم میخواد بره وازکتومی کنه که مبادا دوباره دلمون هوس بچه کنه یا ناخواسته بندو به آب بدیم

2706