2733
2734
عنوان

کیا بعد ۸ ۹ سال زندگی بچه ندارن و خوشبختن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی با بچه اصلا شبیه قبلش نیس. بچه بیاد دیگه من وجود نداره همش میشه بچه. مراقبت سلامتیش آموزش تغذیه‌ش خوابش همه چیزش میشه الویت اول

حریم خصوصی نداری. تفریح بخوای بری اول باید فکر کنی بچه اونجا گرما یا سرما نمیخوره؟ غذا چی بخوره؟ خسته شد کجا استراحت کنه؟ کجا بازی کنه؟ یعنی حتی تفریح و مسافرتت هم باید با شرایط بچه هماهنگ بشه

ولی در کنار همه سختیاش بسیار لذتبخش و شیرینه

دیگه خودت فکراتو بکن

قدم اول مادر شدن از خود گذشتن هست

🥴من ک 1سال عروسی کردم و دکترم گفته بطور طبیعی اصلن باردار نمیشم تاحالام صحبتی درمورد درمان نکردیم

اینا همش حرفه 

خدا بخواد میشه

فقط برای سلامتی خودت درمانو شروع کن فعلا

2742

من دوتا دارم نمیدونم چی بگم زندگی قبل این دوتا رو انگار یادم نمیاد درسته یه سری دردسرهادارن ولی به نظرم می ارزه واگر یه بار دیگه برگردم به عقب همین زندگی باهمین شرایط انتخاب میکنم بچه خیلییی شیرینه خیلی یاشایدم چون من بچه دوست دارم اینطوری فکر میکنم کلا نظر شخصی خودم گفتم بااحترام به نظرهمگی

من یه دونه دارم الان شوهرم دومی رو میخواد اما من به هیچ عنوان دیگه قصدشو ندارم،عاشق دخترمم اما اگه عقل الانمو داشتم شاید همین یکی رو‌هم نمی آوردم!زندگی واقعا بعد بچه دگرگون میشه،اصلا اصلا دیگه نمیتونی  به دوران قبلت برگردی،یه تغییر برگشت ناپذیره

2738

منوشوهرم ۷ ساله ازدواج کردیم الان بچمون یکسالشه قبلش خیلی بیرون میرفتیم یایه وقتایی مسافرت میرفتیم ولی الان ازوقتی بچم دنیااونده هیچا به جزخونه بابام نرفتم چون کلا بچمم بچه حساسیه فوراآلرژی میگیره یامریض میشه دردسرای خیلی زیادی داره قبل بچه فکر میکردم چقدر دنیای آدمای بچه دار سخت وغیر قابل تحمله ولی خب اینم یه مدله دیگه  الان که پسرم دنسااومدن بااینکه اذیتای خیلی زیادی داره همش فکر میکنم قبل اینکه باشه چطوری زندگی میکردم چطور خلا به این بزرگی داشتم ونمیفهمیدم 

پسرگلم ازوقتی اومدی مامانی هرروز بهاره💙

زندگی بدون بچه برام معنی نداشت نمیدونم چقد کارم درست بود اما هیچوقت ب دومی فکر نکرده بودم اما خدا صلاح دونست وداد،خیلیم شاکرم دنیام زندگیم وضعیت مالی وهمه چیم شکر خدا بااومدنش روبراه شد صاحب خونه شدیم طلا خریدم شوهرم لوازم خونه روعوض کردبرام شکاکیش برطرف شد وبعد۷سالونیم حس میکنم تو بهترین مراحل زندگیمم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
زندگی با بچه اصلا شبیه قبلش نیس. بچه بیاد دیگه من وجود نداره همش میشه بچه. مراقبت سلامتیش آموزش تغذی ...

اوهوم

دیشب بچه ی برادرشوهرم فکر کرد من خوابم گفت برم زنعمو رو ببوسم!! و اومد بوسید و این خیلی شیرین بود برام با اینکه در حالت عادی بچه ی بشدت شیطونیه

آره به اینم فکر میکنم اتفاقا... که نکنه بعدا حسرت بخوریم...

در آینده وقتی پدر و مادر ت نباشن برادر وخواهرت سرگرم بچه های خودشونن وتو در سن ۵۰سالگی حسرت اینکه کاش بچه ای داشتم به دلت میمونه وبا شوهرت موقع پیری تنها وبی کس میشی حتی بعد مرگ هم معلوم نیس کی تعزیه وخیرات می‌کنه بچه نعمت خداست 

شما بچه داری خودت؟ از تجربه ی خودت بگو

بله دارم یه پسر ۲۱ ماهه..وجودش خیلی خوبه شیرینه قشنگه امید دهنده ست اما هرچه بیشتر میگذره همه چی عادی تر میشه شایدم من اینطوریم چون بسیار منطقی ام زیاد درگیر احساساتم نیستم فکر میکنم من بدنیاش آوردم ولی راهش جداس زندگیش جداس و متعلق به من نیست فقط هم مسیر شدیم قبلا آرامشم بیشتر بود الان ترسم بیشتره ترس از آینده ترس از دنیا و آدماش ترس از اینکه زود بمیرم و تنها بمونه ترس از همه چیز..بچه با تمام خوبی هاش و قشنگیاش دنیایی از استرس و نگرانی و ترس با خودش میاره..و اینم بگم آدمها با هم متفاوتن ممکنه یه نفر دیگه اصلا این حرفای من رو درک نکنه..همینو بگم که بچه ینی مسئولیت…

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱✨
2706