2737
2734

من امشب بی خواب شدم گفتم حالا که بیدارم بیام یکی از دغدغه هامو بگم 

ما ۸ ساله ازدواج کردیم و بچه نداریم

من بعد ۳ ۴ سال راضی بودم بچه دار شیم ولی همسرم راضی نبود

و حالا انگار هرچی میگذره فکر کردن بهش سختتر میشه

و من حس میکنم اعصابشو ندارم  و نمیتونم از پسش بربیام

و حس میکنم کلا بچه خیلی عجیب غریبه و زندگی بعدِ بچه دار شدن عجیب غریبتر!

تجربه ی شما چیه در این مورد؟

درست فکر میکنی زندگی با بچه یک درصد هم شبیه زندگی بدون بچه نیست قشنگ فکر کن اگه نمیتونی نیار مجبور نیستی..خوشبختیم ربطی به بچه نداره

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱 تیکر بارداری نیست شروع کار جدیدمه… 🤗

من دقیقاً ۸ ساله که ازدواج کردم و ۱۰ ساله که عقد کردم و بچه نداریم حقیقتاً با توجه به شرایط اقتصادی فکر می‌کنم بهترین تصمیم اینه که بچه نیاریم حالا یه عده میان میگن بچه روزیشو میاره با خودش و فلان و اینا من حقیقتاً به این چیزا اعتقاد ندارم و عقیدم اینه که آدم تا این شرایط اقتصادی نرمالی رو نداره نباید با خودخواهی بنده خدای دیگر درگیر مسائل اقتصادی و مشکلات مالی بکنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

فکرت درسته زندگی خیلی تغییر میکنه یه کسی میاد تو زندگیت که از خودت بیشتر دوسش داری

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706