2737
2734
عنوان

کیا بعد ۸ ۹ سال زندگی بچه ندارن و خوشبختن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 77 پست
دلم میخواد یه وقتایی ولی وقتی به سختیاش و مخصوصا زاطمان فکر میکنم سرد میشم البته همسرمم باید دلش بخ ...

حالا بذار اولی بیاری بعد میگی بعدی کی بیارم منکه خودم طبیعی اوردم میگم دومی ام طبیعی شوهرم میگه دردهات یادت رفته میگم دردهاشم  شیرینه. وقتی ب دنیا میاد و میذارن تو بغلت نمیدونی چ حسی داره از ذوق اشکات میریزه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بذار اولی بیاری بعد میگی بعدی کی بیارم منکه خودم طبیعی اوردم میگم دومی ام طبیعی شوهرم میگه درده ...

سخت نبود طبیعی؟

منم از اونا بودم که طرفدار زایمان طبیعی بودم ولی الان سزارین رو ترجیح میدم

2731
ای جانم چه خوب     من هیچوقت فکر نمیکردم ۲۹ ساله بشم و بچه نداشته باشم!!

بچه های این دور و زمونه فرق کردن همشون دوس دارن مادر جوان داشته باشم  پسرم از مدرسه میاد میگه مادر فلانی دیدم پیر بود مادر فلانی رودیدم جوان بود 

نمیدونم از روز اول که اومده به همین خیال خوش داریم به زندگی ادامه میدیم. هنوزم خیلی سخته نمیدونم تا ...

بچه داری کلا سخته اولش سختتر مخصوصا اگه کمکی نداشته باشی

بچه های این دور و زمونه فرق کردن همشون دوس دارن مادر جوان داشته باشم  پسرم از مدرسه میاد میگه م ...

چه جالب

البته مادرا هم فرق کردن میتونن به خودشون برسن جوان بمونن

2740
چطور میشه مادر ۴۰ساله رو شکل مادر ۲۸ساله کرد؟

رسیدگی به پوست و حفظ تناسب اندام خیلی تاثیر داره...

و البته من با احترام حرفتونو قبول ندارم

مادر مادره

چه ۲۰ سالش باشه چه ۴۰ سال

سخت نبود طبیعی؟ منم از اونا بودم که طرفدار زایمان طبیعی بودم ولی الان سزارین رو ترجیح میدم

نه؛ هنوزم بخام بیارم بازم میگن طبیعی تازه الان امپول میزنن که 6_7سانت آخر دردش حس نمیکنی فک کنم امپول اپیدورال بود فک کنم

ولی من هنوز استفاده نکردم 

2706