2733
2739
عنوان

مدل های کاشت ناخن

360 بازدید | 25 پست

سلام خانما❤

اگه مدل قشنگی از کاشت ناخن دارید بفرستید میخوام کاشت کنم واسه اولین بار 

و اینکه اگه خودتون جدیدان کاشت کردید قسمتم میشه بگید 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۱
2
66%
۱
1
33%
برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تاریکه والا برات عکس میگرفتم دیروز زدم آمبره سفید صورتی

مبارک باشه مرسی ، میشه بگی چقد شد هزینش 

برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی

چ بامزست 

اینستا mrynail  سرچ کن خیلی کاراش قشنگه 

البته نمیدونم ایدیشو درست گفتم یا ن 

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
چ بامزست  اینستا mrynail  سرچ کن خیلی کاراش قشنگه  البته نمیدونم ایدیشو درست گفتم ی ...

چشم حتمن‌ممنون ، این طرح خوشکله بنظرت ؟

2740
چشم حتمن‌ممنون ، این طرح خوشکله بنظرت ؟

اره بنظرم نازه رو دست 

اگه طراح ناخن بتونه همینطوری درش بیاره البته 

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود