2733
2734
عنوان

مدل های کاشت ناخن

385 بازدید | 25 پست

سلام خانما❤

اگه مدل قشنگی از کاشت ناخن دارید بفرستید میخوام کاشت کنم واسه اولین بار 

و اینکه اگه خودتون جدیدان کاشت کردید قسمتم میشه بگید 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۱
2
66%
۱
1
33%
برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تاریکه والا برات عکس میگرفتم دیروز زدم آمبره سفید صورتی

مبارک باشه مرسی ، میشه بگی چقد شد هزینش 

برنامه ریز درسی ، ساعتی و مبحثی به صورت هفته ای یک بار‌.      با قیمت مد نظر خودتان در هر پایه ای و رفع اشکالات درسی

چ بامزست 

اینستا mrynail  سرچ کن خیلی کاراش قشنگه 

البته نمیدونم ایدیشو درست گفتم یا ن 

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
چ بامزست  اینستا mrynail  سرچ کن خیلی کاراش قشنگه  البته نمیدونم ایدیشو درست گفتم ی ...

چشم حتمن‌ممنون ، این طرح خوشکله بنظرت ؟

چشم حتمن‌ممنون ، این طرح خوشکله بنظرت ؟

اره بنظرم نازه رو دست 

اگه طراح ناخن بتونه همینطوری درش بیاره البته 

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود
2706