2752
2734
عنوان

چجوری از دلش در بیارم؟؟؟

70 بازدید | 10 پست

دوس پسرم تازه برگشته ایران و مهندسه و تدریسم می‌کنه چون زودتر از موعد مقرر برگشته هنوز از مرخصی که گرفته مونده بخاطر همین تصمیم گرفته معلم خصوصی بشه

من یه استادی دارم تقریبا همسنشه ولی خب دندانپزشکی میخونه و رشتش یچیز دیگس یبار از استادم جلوش بخاطر موفقیتاش و سن کمش تعریف کردم کفری شد امشبم که دوباره از استادم گفتم براش و توضیح دادم اون چجوری شروع کرده و می‌تونه ازش الگو برداری کنه خیلی عصبانی شد و قهر کرد و حتی گریش گرفت و این حرفش خیلی ناراحتم کرد...🥴

چجوری از دلش در بیارم؟خودم گند زدم همش تقصیر خودمه💔

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم

چرا جلوی یع مرد از مرد دیگه ای تعریف میکنی 

اونم غیرت دارع ناراحت میشع خو اسی

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا جلوی یع مرد از مرد دیگه ای تعریف میکنی  اونم غیرت دارع ناراحت میشع خو اسی

خب اینبار که تعریف نکردم قصدم کمک بود فقط🥲

من هیچوقت قرار نبود کاربر نینی سایت شم
چرا جلوی یع مرد از مرد دیگه ای تعریف میکنی  اونم غیرت دارع ناراحت میشع خو اسی

چرا برای آقایون اسمش میشه غیرت، ولی برای خانوما میشه حسودی؟!!!! 

این آقا هم حسودی کرده، البته یه جورایی هم حق داشته 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
خب اینبار که تعریف نکردم قصدم کمک بود فقط🥲

الان بیاد از یع دختر بگه چیکارش میکنی واقعن

خوبع باز هیچی نگفته من بودم کات میکردم

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
چرا برای آقایون اسمش میشه غیرت، ولی برای خانوما میشه حسودی؟!!!!  این آقا هم حسودی کرده، الب ...

دیگه از قدیم الام بوده من نمیدونم که 

غرورشو با خاک یکسان کرده

ینی انقد فاجعس

ارع خیلی 

بع نظرم از دلش در بیار