2752
2734
عنوان

دندون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 76 پست
اره🥺😔یک دختر قوی بودم یعنی تنهایی مسافرت میرفتم از وقتی اینو فهمیدم همه چی تیره و تاره دکترم گفت ا ...

اولش سخته تا ادم بخواد باور کنه ک واقعا مشکل خاصی نیس ولی خب کم کم ذهن کنار میاد

من چند سال پیش خیلی تپش قلب داشتم دوسه بار رفتم دکتر‌قلب‌ پیش دوسه نفر

تا یکیشون بهم‌گفت نرمی دریوه میترال داری اونم مادرزادی بعد منم مثل شما حالم بد شده بود قرص پرانول بهم داده بود تا سه شال اینجورا میخوردم بعد زدم‌تو‌نت دیدم چ‌عوارضی داره نخوردم چون معتاد شده بودم و از طرفیم تپش قلبمو‌بیشتر میکرد

تااینکه باردار شدم و‌رفتم ی دکتر قلب دگ‌بهم‌گفت خانم شما قلبت سالمه پاشو برو تپش قلبتم بخاطر استرس‌زیادی بوده

میدونی میخوام بگم بعضی دکترام تشخیصشون اشتباهه

وای چرا بخیه؟

برای همه نیست،اما گاهی لثه آسیب ببینه بخیه میکنن بعدش سه روز بعد باید بری بخیه رو بکشی چون جذبی نیست.بعد کشیدن دکتر ب تشخیص خودش با توجه ب خونریزیت میگه ک بخیه لازمه یا ن‌.

در کل عصب کشی خیلی راحت تره اگ تونستی نکش دندونتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلومه ک بخیه میکنن،جراحی رو اکثرا بخیه نمیکنن ولی دندون رو بکشن و ببینن ک لثه اسیب دیده و خونریزی ش ...

میشه الان نرم بکشم ؟اگه رعایت کنم عفونت نمیکنه؟پوسیده شده...

معلومه ک بخیه میکنن،جراحی رو اکثرا بخیه نمیکنن ولی دندون رو بکشن و ببینن ک لثه اسیب دیده و خونریزی ش ...

من تاحالا نشنیدم دندون کشیده شده رو بخیه کنن بنظرم دکترتو عوض کن یا شایدم شما اشتباه متوجه شدی یا شایدم من علمشو ندارم نمیدونم والا

حالا من دندون پزشکم اینقدر آدم حرفه ای و خوبیه یعنی بگم بهت دفعه قبلی ک من دندون عصب کشی کردم اصلا ن ...

ن بابا لاغر نمیشی.اصن دندون پزشکی فقط استرسش اذیت کننده اس.من هروقت نوبت بگیرم دکتر اونروز با آرامبخش و کترولاک میاد😀انقد خودمو سفت میگیرم و میلرزم ک شل کننده عضلات میزنن بهم🤣

اولش سخته تا ادم بخواد باور کنه ک واقعا مشکل خاصی نیس ولی خب کم کم ذهن کنار میاد من چند سال پیش خیل ...

من دکتر واموندم بهم حس پیدا کرد خدا لعنتش کنه بقولی عاشق شد ببین می‌خوام بگم پدرم در اومد... اول ک رفتم گفت شلیه بعد گفت برو آزمایش خون بده بیار رفتم آزمایش خون دادم بردم کم خون بودم فقط خب اینو ک میدونستم هیچی یه قرص داد یه هفته اسهال و استفراغ برا قرص اشتباهی ک داد بودم همش پبام میداد کجایی بیا مطب ببینم چطوری خوبی ؟خب من باز استرس می‌گرفتم ک هدایا این چیه من نمیفهمم

من تاحالا نشنیدم دندون کشیده شده رو بخیه کنن بنظرم دکترتو عوض کن یا شایدم شما اشتباه متوجه شدی یا شا ...

ن من اشتباه متوجه نشدم،دکترمم خیلی خوبه.شما خداروشکر کن ک تا حالا نشنیدی،چون بعضیا خونریزیشون بند نمیاد اصلا چاره ای جز بخیه نیست

من دکتر واموندم بهم حس پیدا کرد خدا لعنتش کنه بقولی عاشق شد ببین می‌خوام بگم پدرم در اومد... اول ک ر ...

هیچی دیگه این پروسه خودش دوماه طول کشید تو این دوماه من هیچی نمی‌خوردم معده و رودم استرسی شد منی ک رو فورمم بودم کلی وزن کم کردم خیلی سخت بود تا اینکه احساسشو بهم گفت و من دکترمو عوض کردم اونجا تست ورزش گرفت دکتره گفت چیزی نیست رفتم یه دکتر خیلی معروف تو مشهد گفت خجالت بکش دختر تو هیچی نیست خیلی کم شلی دریچه س ک اونم من تو اکوت نمی نویسم چون کمه خیلی اما می‌دونی من خیلی دیگه ترس دارم

من دکتر واموندم بهم حس پیدا کرد خدا لعنتش کنه بقولی عاشق شد ببین می‌خوام بگم پدرم در اومد... اول ک ر ...

دکترتو عوض کن این احتمال داره بخاطر علاقه ای ک پیدا کرده اینجوری گفته باش ک هی شما بری پیشش

ی دکتز خوب تو‌نت پیدا کن برو پیشش‌حداقل تکلیفتو روشن میکنی 

میشه الان نرم بکشم ؟اگه رعایت کنم عفونت نمیکنه؟پوسیده شده...

من ک نمیدونم الان وقت کشیدنشه یا ن دختر خوب.ولی دندون پوسیده رو مجبوری رسیدگی کنی دیگه،اک با عصب کشی و روکش درست شه واقعا حیفه بذاری کار ب کشیدن برسه

ن من اشتباه متوجه نشدم،دکترمم خیلی خوبه.شما خداروشکر کن ک تا حالا نشنیدی،چون بعضیا خونریزیشون بند نم ...

انشالله مشکل شمام بزودی حل شه

برای دندون باید زود بهش رسیدگی‌بشه مراقب دندونات باش

من دیر زسیدم‌ب دندونام همشون یا ترمیم میخواد یا عصب‌کشی

دکترتو عوض کن این احتمال داره بخاطر علاقه ای ک پیدا کرده اینجوری گفته باش ک هی شما بری پیشش ی دکتز ...

هیچی دیگه این پروسه خودش دوماه طول کشید تو این دوماه من هیچی نمی‌خوردم معده و رودم استرسی شد منی ک رو فورمم بودم کلی وزن کم کردم خیلی سخت بود تا اینکه احساسشو بهم گفت و من دکترمو عوض کردم اونجا تست ورزش گرفت دکتره گفت چیزی نیست رفتم یه دکتر خیلی معروف تو مشهد گفت خجالت بکش دختر تو هیچی نیست خیلی کم شلی دریچه س ک اونم من تو اکوت نمی نویسم چون کمه خیلی اما می‌دونی من خیلی دیگه ترس دارم

1403

هیچی دیگه این پروسه خودش دوماه طول کشید تو این دوماه من هیچی نمی‌خوردم معده و رودم استرسی شد منی ک ر ...

اهان پس دکترتو‌عوض کردی 

نگران نباش دختر ببین‌چقدر کم‌بوده ک دکتر‌گفته برات نمینویسم

اهان پس دکترتو‌عوض کردی  نگران نباش دختر ببین‌چقدر کم‌بوده ک دکتر‌گفته برات نمینویسم

باورت میشه دکتره میومد با ماشین دنبالم میگفتم خاک برسرم شد چه برای نادری بود سر من اومد اون هرچی می‌گفت هیچی نیست من اشکهام میومد از همه چی افتاده بودم ببین چند جلسه رفتم مشاوره تا یکم آروم بشم...😔🥺

2706