2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه قبلابوده الان نیست ویادم نمیاد

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

والا خودم ۱۹ سالم بود با یه مرد ۴۲ ساله دوست شدم به اصرار نامزد شدم 

قیافم عالی هیکلم عالی شخصیت سواد همه چی خوب 

اون تریاک میکشید راننده ماشین سنگین بود خانواده داغون یکی از یکی بدتر 

یه شب دیدم با یکی برنامه س.ک.س ریخته و پول زده براش به روش اوردم چندین بار تکرار کرد 

بعد شروع کرد فانتزی های عجیب توی رابطه که شخص سوم باشه که بگم تعلیق میشم رابطه عادی نمیخواست 

پرتش کردم از زندگیم بیرون 😂😂 البته دل کندن خیلی سخت بود چون من عاشقش بودم بعد که ترکش کردم فهمیدم اگه گوه میخوردم خیلی بهتر از این بود که عشق و احساسمو نثار این لندهور میکردم

یه اقایی دوتا دختر بزرگ داشتن و همسرشون خیلی ماهن

یه خانوم دیگه ای رو صیغه کردن اون خانوم باردار شدن دوقلو و سقط کردن ولی مجدد باردار شدن بازم دوقلو

همسر اول اون اقاهم گفتن جداشو بچهارو من بزرگ می‌کنم

الانم بچها پیش همسر اول اون اقا هستن یک روز در هفته میرن پیش مادر خودشون

مادر خودشون بچهارو نمی‌خواد

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
واقعا متشکرم حداقل یکی پیدا شد حرف منو بفهمه واقعا مرسی 🙏 ، خودم پسرم 

انسان ها از دیدگاهی به قضیه نگاه می‌کنن که آسیب دیدن

احتمالا با کسایی صحبت کردید در این مورد که از طرف اقایون اسیب عاطفی دیده بودن یا اطرافیانشون قربانی همچین آسیبی بودن

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید

شوهر خالم خیلی بی پوله جوری که خالم از ماها یعنی فامیلهای خودش لباس و مواد خوراکی جمع میکنه برای بچه هاش میبره بعد شوهرش رفته از شهر دیگه زن گرفته و یه بچش هم شده بعد چند سال اون زنه به خاطر بی پولی از شوهر خالم جدا شده و بچه رو هم نبرده گفته نمیتونم بزرگ کنم اینم قشنگ بچش رو آورده داده به خالم گفته نگه دار ( حتی خالم نادر شوهرش هم نگه میداره ) بعد خالم بچه رو قبول کرده اما شوهرش رو بیرن کرده چون هیچ خاصیتی برای خالم نداره حتی سر کار هم نمیره طلاق نگرفتن ها اما شوهره رفته یه اتاق تو روستا گرفته تنها اونجا میمونه