2752
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24962 بازدید | 5852 پست
قربونت بشم🥰😘

خدا نکنه عزیز🌹

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
مرسی عزیزم❤️ در حین ورزش بدن بیشتر طلب اب میکنه چون این دو روز هم ورزش نداشتی کمتر اب خوردی باشه گ ...

انشاءالله عزیزم❤️

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گزارش امروز  کالری مجاز ۱۲۷۰ کالری مصرفی ۱۳۲۰ آب ۸ لیوان ورزش نیم ساعت پیاده روی امشب یکم ...

التماس دعا دارم ازت عزیزم🥰

التماس دعا دارم ازت عزیزم🥰

محتاجم به دعات عزیز دلم 

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
گزارش امروز  کالری مجاز ۱۲۷۰ کالری مصرفی ۱۳۲۰ آب ۸ لیوان ورزش نیم ساعت پیاده روی امشب یکم ...

ای جانم خوشا به سعادتت😍التماس دعا عزیزم،انشاا... سفرتون بی خطر باشه مراقب خودتون باشید😘

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫

اون بستنی کار رو خراب کرده ها😉نوش جونت حتما جبران کن

سلام سایه جون خوبی؟شبت بخیر 

سایه جون من امروز رفتم دکتر تغذیه بهم گف هر چی من میگم گوش کن ترازو و کالری شمار بزار کنار 🫠

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
سلام سایه جون خوبی؟شبت بخیر  سایه جون من امروز رفتم دکتر تغذیه بهم گف هر چی من میگم گوش کن ترا ...

سلام عزیزم چطوری؟

حالا که هزینه کردی و رفتی پیش مشاور تغذیه به دستوراتش عمل کن و یه مدت دور ترازو رو خط بکش ببین نتیجه اش چیه

اما خب مراقب برنامه ای که بهت داده باش چون من قبلا زیر نظر مشاور وزن کم کردم و معده ام اسیب دیده

ای جانم خوشا به سعادتت😍التماس دعا عزیزم،انشاا... سفرتون بی خطر باشه مراقب خودتون باشید😘

قربونت بشم شما رو که ویژه دعا میکنم مربی مهربونم😉❤️

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
اون بستنی کار رو خراب کرده ها😉نوش جونت حتما جبران کن

آره دقیقا😵‍💫

عشقی که😘😘😘😘

عزیزی⭐️🌹🥰

سلام صبحتون بخیر💥🌱

گزارش دیروزم

💗صبحانه👈نیمرو+گوجه+نان+دانه چیا(۲۳۸)

💗میان وعده👈بادام و گردو(۱۶۰)

💗ناهار👈پوره سیب زمینی و پیازسرخ کرده+ترشی بادمجون(۳۰۶)

💗میان وعده👈 پفیلا+شاهدانه(۲۵۶)

💗شام👈کوبیده مرغ+نان💔(۲۲۴)

💗میان وعده👈توت فرنگی(۲۷)

💗ورزش👈یک ساعت پیاده روی+۳۵دقیقه شکم پهلو(۳۵۵)

✅چالش آب

کالری مجاز ۱۲۰۰

کالری مصرفی۱۲۵۰

(از عصر خراب کردم میان وعده و شامم شام نباید نون میخوردم ولی نشد بگذرم ازش)

@sayehe_mah    

عزیزمی ❤️😘🌹

💋💋💋💋💋💋💞

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕

@sayehe_mah    

سلام گلم گزارش دیروزم

آب ۹ لیوان 

ورزش ۴۰ دیقه پیاده روی

روز اولم بود یکم خراب کاری کردم😅🙈

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2706