2752
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24960 بازدید | 5852 پست
سلام عزیزم چطوری؟غیر کلوچه که خب ناسالم خوری بوده باقی مصرفیات خوب بودن اما زهرا جان هر طور شده اب ب ...

قربونت برم شماچطوری؟

بله عزیزم اونم چون پلم مبخوایت یه دونه خوردم کالری بالایی داشت

حتما امروز میخورم نمیدونم چرا دوسه میل نداشتم بهش 

و اینکه امروز روز چهارممه نشد وزن کنم

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
صبح همگی بخیر وزن هفته قبل ۷۷.۱۵۰ وزن امروز ۷۶.۳۵۰ البته مطمئنم که کمتره چون نزدیک پریودی هستم و ...

عالی بودی عزیزم انشاءالله که کاذب هست و کاهشت بیشتره😍

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام پریای گل چطوری؟انشاا... همیشه به جشن و شادی خب خانم 😉میبینم به جای پایین اومدن وزنت داره جهشی ...

فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘

اره والا خودمم شوک شدم 😣

ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪

توکل برخدا🤗🤗

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
عالی بودی عزیزم انشاءالله که کاذب هست و کاهشت بیشتره😍

قربونت بشم🥰😘

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘 اره والا خودمم شوک شدم 😣 ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪 ...

شما میتونی قشنگم😘

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
صبح همگی بخیر وزن هفته قبل ۷۷.۱۵۰ وزن امروز ۷۶.۳۵۰ البته مطمئنم که کمتره چون نزدیک پریودی هستم و ...

سلام گلم😊به به کاهشت مبارک عزیزم😉حتما همین طوره عالی بودی خداقوت😘

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
قربونت برم شماچطوری؟ بله عزیزم اونم چون پلم مبخوایت یه دونه خوردم کالری بالایی داشت حتما امروز میخ ...

مرسی عزیزم❤️

در حین ورزش بدن بیشتر طلب اب میکنه چون این دو روز هم ورزش نداشتی کمتر اب خوردی

باشه گلم انشاا... هفته اینده

فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘 اره والا خودمم شوک شدم 😣 ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪 ...

انشاا... عزیزم دوست گل من اراده اش بالاست حتما میتونه😉

سلام گلم😊به به کاهشت مبارک عزیزم😉حتما همین طوره عالی بودی خداقوت😘

😘😘😘

انشاا... عزیزم دوست گل من اراده اش بالاست حتما میتونه😉

😘😘😘😘😘😘😘

فدات بشم 💞💋💋💋💋

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
شما میتونی قشنگم😘

مرسی گلم در بودن همراه شمادوستان گلم حتما همینطوره😘😘😘

کاهست مبارک و پایدار 😍😍🫂

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
مرسی گلم در بودن همراه شمادوستان گلم حتما همینطوره😘😘😘

عزیزمی ❤️😘🌹

کاهست مبارک و پایدار 😍😍🫂

مرسی عزیزم 😘😘🌹

گزارش امروز 

کالری مجاز ۱۲۷۰

کالری مصرفی ۱۳۲۰

آب ۸ لیوان

ورزش نیم ساعت پیاده روی

امشب یکم زیاده روی شد و بد خوری فردا جبران میکنم ،

تو سفر کنترل خیلی سخت میشه 🥲 ،در مسیر مشهدم نائب الزیاره و دعاگوتون هستم دوستان گلم ❤️

🎀🌈 خوردن هله هوله فقط برای یک دقیقه شما را خوشحال می کند، اما تناسب اندام همه عمر شما را خوشحال می‌کند.🌈🎀

2706