2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24960 بازدید | 5852 پست
سلام عزیزم چطوری؟غیر کلوچه که خب ناسالم خوری بوده باقی مصرفیات خوب بودن اما زهرا جان هر طور شده اب ب ...

قربونت برم شماچطوری؟

بله عزیزم اونم چون پلم مبخوایت یه دونه خوردم کالری بالایی داشت

حتما امروز میخورم نمیدونم چرا دوسه میل نداشتم بهش 

و اینکه امروز روز چهارممه نشد وزن کنم

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
صبح همگی بخیر وزن هفته قبل ۷۷.۱۵۰ وزن امروز ۷۶.۳۵۰ البته مطمئنم که کمتره چون نزدیک پریودی هستم و ...

عالی بودی عزیزم انشاءالله که کاذب هست و کاهشت بیشتره😍

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام پریای گل چطوری؟انشاا... همیشه به جشن و شادی خب خانم 😉میبینم به جای پایین اومدن وزنت داره جهشی ...

فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘

اره والا خودمم شوک شدم 😣

ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪

توکل برخدا🤗🤗

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
عالی بودی عزیزم انشاءالله که کاذب هست و کاهشت بیشتره😍

قربونت بشم🥰😘

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘 اره والا خودمم شوک شدم 😣 ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪 ...

شما میتونی قشنگم😘

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! وزن شروع خرداد ماه ۱۴۰۳: ۷۸.۶۵۰ ؛ ۲۰ خرداد ۷۷.۸۵۰ ؛#⁩عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه#  هدف اول ۷۳ 🔒 هدف دوم ۶۸ 🔒 هدف آخر ۶۳ 🔐💯                              زمان هدف اول 🙏 ۱۷ تیر ماه 🌹
صبح همگی بخیر وزن هفته قبل ۷۷.۱۵۰ وزن امروز ۷۶.۳۵۰ البته مطمئنم که کمتره چون نزدیک پریودی هستم و ...

سلام گلم😊به به کاهشت مبارک عزیزم😉حتما همین طوره عالی بودی خداقوت😘

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
قربونت برم شماچطوری؟ بله عزیزم اونم چون پلم مبخوایت یه دونه خوردم کالری بالایی داشت حتما امروز میخ ...

مرسی عزیزم❤️

در حین ورزش بدن بیشتر طلب اب میکنه چون این دو روز هم ورزش نداشتی کمتر اب خوردی

باشه گلم انشاا... هفته اینده

فداتم عزیزم همچنین😘😘😘😘😘 اره والا خودمم شوک شدم 😣 ولی سعی میکنم همشو بیارم پایین 💪💪💪💪 ...

انشاا... عزیزم دوست گل من اراده اش بالاست حتما میتونه😉

سلام گلم😊به به کاهشت مبارک عزیزم😉حتما همین طوره عالی بودی خداقوت😘

😘😘😘

انشاا... عزیزم دوست گل من اراده اش بالاست حتما میتونه😉

😘😘😘😘😘😘😘

فدات بشم 💞💋💋💋💋

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
شما میتونی قشنگم😘

مرسی گلم در بودن همراه شمادوستان گلم حتما همینطوره😘😘😘

کاهست مبارک و پایدار 😍😍🫂

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
مرسی گلم در بودن همراه شمادوستان گلم حتما همینطوره😘😘😘

عزیزمی ❤️😘🌹

کاهست مبارک و پایدار 😍😍🫂

مرسی عزیزم 😘😘🌹

گزارش امروز 

کالری مجاز ۱۲۷۰

کالری مصرفی ۱۳۲۰

آب ۸ لیوان

ورزش نیم ساعت پیاده روی

امشب یکم زیاده روی شد و بد خوری فردا جبران میکنم ،

تو سفر کنترل خیلی سخت میشه 🥲 ،در مسیر مشهدم نائب الزیاره و دعاگوتون هستم دوستان گلم ❤️

🎀🌈 خوردن هله هوله فقط برای یک دقیقه شما را خوشحال می کند، اما تناسب اندام همه عمر شما را خوشحال می‌کند.🌈🎀

2706