2737
2739
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 23901 بازدید | 5626 پست

سلام عزیزم شرمنده من یه چند وقتی نمیتونم همراهیتون کنم، گفتم بهتون اطلاع بدم برام دعا کنین😘❤💚❤💚

خدایا شکرت                                 وزن اول 87😶‍🌫️👈👈👈 هفته اول85.700💪💪😍😍👈👈هفته دوم 84.600😍😍💪💪هفته سوم 84.300😁🤧هفته چهارم 82.600 😍💃💃هفته پنجم 82.900😪هفته ششم 81.500💃💃هفته هفتم 81.100😁هفته هشتم۸۰.۹۰۰😊 شروع ماه رمضون هفته نهم ۸۱.۵۰۰ هفته دهم 82.100😒هفته یازدهم 82.200🥲هدف 70💚 عضو تاپیک 💚دورهمی دوستانه💚 چالش لاغری❤❤💃 من میتونم😎😎💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سایه جون خودتون از کالری شمار کرفس استفاده میکنی یا مانکن؟

سلام عزیزم من از کرفس استفاده میکنم

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
من رعایت کردم عزیزم ولی وزنکشی نکردم امروز  معذرت میخام سه روزه یبوست گرفتم گفتم وزنکشی اشتباه ...

چرا عزیزم مگه مصرف اب و خوراکیهای فیبر دارت کم بوده؟

درسته چون یبوست داشتی درست نشون نمیداده

2731
سلام عزیزم شرمنده من یه چند وقتی نمیتونم همراهیتون کنم، گفتم بهتون اطلاع بدم برام دعا کنین😘❤💚❤💚

سلام عزیزم دشمنت شرمنده،انشاا... که همه چیز بر وفق مرادت باشه و به زودی برگردی پیشمون😊مراقب خودت باش❤️

سلام عزیزم من از کرفس استفاده میکنم

سآیه جون من وزن کردم خودمو

وزن قبل ۸۱.۷۰۰

وزن جدید ۸۳.۷۰۰

تو این دو هفته ب جز دو روز کامل رعایت کردم 

دلسرد شدم 🥺🥺😭😭

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
چرا عزیزم مگه مصرف اب و خوراکیهای فیبر دارت کم بوده؟ درسته چون یبوست داشتی درست نشون نمیداده

اندازه بوده سایه جون همون ۸لیوان اب 

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹
سآیه جون من وزن کردم خودمو  وزن قبل ۸۱.۷۰۰ وزن جدید ۸۳.۷۰۰ تو این دو هفته ب جز دو روز کامل ر ...

گلم ناراحت نباش احتمال زیاد کاذبه ،صبح یه بار دیگه وزن کن 

2740
اندازه بوده سایه جون همون ۸لیوان اب 

چی بگم عزیزم،ببین با دمنوش گل محمدی یا انجیر دم کرده یا دم کردن خاکشیر یبوستت رو از بین میبری

در حین پیاده روی هم مصرف ابت رو ببر بالا تا شکمت کار کنه

گلم ناراحت نباش احتمال زیاد کاذبه ،صبح یه بار دیگه وزن کن 

باش عزیزم فک نکنم کاذب باشه پسرم قبل من رفت رو ترازو ۱۱ کیلو بود بعد من رفتم 😭😭🥺

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
باش عزیزم فک نکنم کاذب باشه پسرم قبل من رفت رو ترازو ۱۱ کیلو بود بعد من رفتم 😭😭🥺

عزیزه دلم به خود ترازو نگفتم وزنت رو کاذب نشون میده علتهای مختلفی داره که بدن خودت بستگی داره،بازم فردا یه بار وزن کن ببین تغییری کردی یا نه

سلام عزیزم دشمنت شرمنده،انشاا... که همه چیز بر وفق مرادت باشه و به زودی برگردی پیشمون😊مراقب خودت با ...

قربونتون مهربونم😘😘😘😘🙏❤❤

خدایا شکرت                                 وزن اول 87😶‍🌫️👈👈👈 هفته اول85.700💪💪😍😍👈👈هفته دوم 84.600😍😍💪💪هفته سوم 84.300😁🤧هفته چهارم 82.600 😍💃💃هفته پنجم 82.900😪هفته ششم 81.500💃💃هفته هفتم 81.100😁هفته هشتم۸۰.۹۰۰😊 شروع ماه رمضون هفته نهم ۸۱.۵۰۰ هفته دهم 82.100😒هفته یازدهم 82.200🥲هدف 70💚 عضو تاپیک 💚دورهمی دوستانه💚 چالش لاغری❤❤💃 من میتونم😎😎💪
چی بگم عزیزم،ببین با دمنوش گل محمدی یا انجیر دم کرده یا دم کردن خاکشیر یبوستت رو از بین میبری در حی ...

باشه عزیزم ممنونم از لطفت

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹

سلام سایه جون 

وااااااای کلی تلاش کردم بیام وزنمو اعلام کنم نشد فک کردم فقط مال من اینجوری شده 

من این هفته وزن کردم هیچ تغییری نکردم 

این هفته هم همون ۷۱/۴۵۰

@sayehe_mah    

من می‌خوام پس بهش میرسم 😎💪🏻🤸🏻‍♀️💃🏻❤️                              عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه 😍.                                        کاهش وزن سابق( ۷۵به ۶۷😎)                                      [وزن شروع مجدد(20 فروردین):71/450].[وزن ۳اردیبهشت: ۷۱/۱۵۰] .[ وزن ۱۷ اردیبهشت:۷۰/۴۵۰]
2706