2737
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 23360 بازدید | 5525 پست
سلام گلم خوش اومدی❤️خیلی هم خوب انشاا... که موفق باشی کالری مجازت شما ۱۲۰۰ هستش و بهتره رژیم بدون ف ...

ممنون از لطفت عزیزم

شب گزارش میدم

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹

سلامممممم خوبین عیدتون مبارک ماه رمضون مبارک روزه نمازتون قبول 

چقدر دلم تنگ شده بود براتون 

کیا منو یادشونع؟

سال ۹۷ سی کیلو کم کردم 

الان اومدم با نزدیک ۲۰ کیلو اضافه وزن 🤭😅

اجازه هست باز شروع کنم؟

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامممممم خوبین عیدتون مبارک ماه رمضون مبارک روزه نمازتون قبول  چقدر دلم تنگ شده بود براتون&nb ...

سلام عزیز دلم مرسی شما چطوری؟عید شما هم مبارک😊نماز و روزه ات قبول❤️

متاسفانه افتخار اشنایی نداشتم😉پس دوباره چربی ها رو برگردوندی😅اشکال نداره گلم انشاا... با پشتکار دوباره برمیگردی به دوران مانکنیت😘وزن فعلیت و هدفت و همینطور قدت چنده؟

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2728

[QUOTE=333490429]سلام عزیز دلم مرسی شما چطوری؟عید شما هم مبارک😊نماز و روزه ات  متاسفانه افتخار اشنایی نداشت[/QUO

محدثه ام عزیزم 

خوشحالم از آشنایی 

فقط اینکه همون رژیم قبل چیزی کم زیاد نشده قانون جدیدخاصی نداره؟یکشنبع و یه شنبه فست پنج شنبه خگخ دلبخواه و وزن ×۲۰_۱۰۰

و ورزش 

وزن هدفم ک ۵۵

وقتم ۱۶۴

الان دقیق نمی‌دونم صبح وزن میکنم تایپ میکنم 

حدودا ۶۷_۶۸ باید باشم

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

سایز . وزن هامو نگاه میکنم هی😔😭 دلم میخواد دوباره همون سایز بشم سال۹۷ 🥺هی

2740
سایه جان سالاد کاهو بدون سس  خیار گوجه هویج کلم جز غذاهای ازاد هستن تو رژیم باید داخل کالری شم ...

گلم درسته کالریشون پایینه و زمانهایی که مجازت تکمیله میتونی مصرف کنی اما تو برنامت وارد کنی بهتره

[QUOTE=333490429]سلام عزیز دلم مرسی شما چطوری؟عید شما هم مبارک😊نماز و روزه ات  متاسفانه افتخار ...

اره گلم قانون همونه،یکشنبه ها وزنکشی

شنبه وسه شنبه فست

پنج شنبه خگخ البته اگه مشکل معده نداری

ورزشت هم با ۲۰۰ الی ۳۰۰ کالری در روز استارت بزن

بازم سوالی داشتی بپرس

از من میشنوی رژیمت رو بدون فست بگیر چون کمتر اذیت میشی کاهشت هم اگه دقیق رعایت کنی عالی پیش میره

خیلی زود دوباره رو غلطک میفتی😊نگران نباش

راستی بچه ها طبق صحبتی که قبل داشتیم یه خورده میخوام بهتون سخت بگیرم که کاهش های هفتگیتون عالی باشه پس اگه زیاده روی کردین جریمه میشین😉این رو با بچه های قبلی بودما شما نترس😂

کالری مورد نیاز ۱۲۰۰ کالری مصرفی ۱۲۲۰ پیاده روری ۷۰۰۰قدم

گلم کالری بندیت خوب بود فقط مثل میانوعده عصر که پرش کردی از وعده ناهارت یه کوچولو کم کن و به میانوعده صبح اضافه کن،ورزشت هم عالی بود و اینکه وعده ها رو باز کن تا ببینم مصرفیات چی بودن که در صورت لزوم تذکر بدم چی رو مصرف نکنی یا کمتر بخوری یا حتی چه چیزایی رو اضافه کنی

راستی مصرف ابت چقدر بوده؟

کالری مورد نیاز ۱۲۰۰ کالری مصرفی ۱۲۲۰ پیاده روری ۷۰۰۰قدم

گلم پروفایلت رو مثل بچه ها تغییر بده و توی امضات تاریخ شروع رژیم با وزن فعلیت رو بزن و هر هفته وزن جدیدت رو بهش اضافه کن

گلم پروفایلت رو مثل بچه ها تغییر بده و توی امضات تاریخ شروع رژیم با وزن فعلیت رو بزن و هر هفته وزن جدیدت رو بهش اضافه کن

2706