2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 24137 بازدید | 5662 پست
😂اشکال نداره دوباره کم میکنی

اره عزیزم قطعا بعد ماه رمضون درستش میکنم💚💚🆗️

خدایا شکرت                                 وزن اول 87😶‍🌫️👈👈👈 هفته اول85.700💪💪😍😍👈👈هفته دوم 84.600😍😍💪💪هفته سوم 84.300😁🤧هفته چهارم 82.600 😍💃💃هفته پنجم 82.900😪هفته ششم 81.500💃💃هفته هفتم 81.100😁هفته هشتم۸۰.۹۰۰😊 شروع ماه رمضون هفته نهم ۸۱.۵۰۰ هفته دهم 82.100😒هفته یازدهم 82.200🥲هدف 70💚 عضو تاپیک 💚دورهمی دوستانه💚 چالش لاغری❤❤💃 من میتونم😎😎💪
نگران نباش من دیدم ولی خودمو به ندیدن زدم😶‍🌫️😶‍🌫️😶‍🌫️

ای خدا😂😂😂😹😘😘😘😘

خدایا شکرت                                 وزن اول 87😶‍🌫️👈👈👈 هفته اول85.700💪💪😍😍👈👈هفته دوم 84.600😍😍💪💪هفته سوم 84.300😁🤧هفته چهارم 82.600 😍💃💃هفته پنجم 82.900😪هفته ششم 81.500💃💃هفته هفتم 81.100😁هفته هشتم۸۰.۹۰۰😊 شروع ماه رمضون هفته نهم ۸۱.۵۰۰ هفته دهم 82.100😒هفته یازدهم 82.200🥲هدف 70💚 عضو تاپیک 💚دورهمی دوستانه💚 چالش لاغری❤❤💃 من میتونم😎😎💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزمم، من خیلی گشتم تا شمارو پیدا کردم، میخوام رژیم بگیرم ولی زود انگیزم از بین میره، شما دوبا ...

سلام گلم خوش اومدی❤️

اگه با بچه ها همراه باشی و با هم رقابت کنید انگیزه ات بالا میره

کالری مجازت چه با فست و چه بدون فست ۱۲۰۰ میشه،به هیچ وجه زیر ۱۲۰۰ مصرف نکن،روزانه حداقل ۸ لیوان اب بخور،ورزش هم برای شروع ۳۰۰ کالری بسوزون،مصرف میوه و سبزیجات فراموش نشه چون فیبر بالایی دارن،مصرف برنج و مواد قندی رو تا میتونی محدود کن،نمیگم کلا نخور ولی به مرور کمترش کن مثلا برنج رو اگه بتونی نهایت سه بار در هفته بخوری عالی میشه و همینطور به هیچ وجه زیر مجاز یا بالاتر از مجاز مصرف نکن و اگه هم شرایطی پیش اومد که نتونستی کنترل کنی تا قبل وزنکشی که روز یکشنبه است جبرانش کنو در مورد چالش هم فعلا حذف برنج و نون از وعده شام،حذف شیرینیجات مصنوعی و مصرف مواد قندی طبیعی مثل خرما و شیره و عسل وکشمش و این قبیل چیزها(البته مصرف اینها هم محدودیت داره)و مصرف حداقل ۸ لیوان اب خیلی مهمه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2731
سلام گلم  حتما باقیش رو پر کن،مصرف ابتم ببر بالاتر،در مصرف شیرینیجات هم زیاده روی نکن

جدیدا سحری نمیتونم بیدار بشم مصرف آبم کم شده دکتر بهم قرص داده شکمم ورم کرده اعصابم خرد شده🤦‍♀️😭

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
جدیدا سحری نمیتونم بیدار بشم مصرف آبم کم شده دکتر بهم قرص داده شکمم ورم کرده اعصابم خرد شده🤦‍♀️😭

رها جان اینکه سحری نمیخوری معده رو داغون میکنی،کم خوردن اب هم باعث میشه پوست صورتت شل و پژمرده بشه و خیلی عوارض دیگه پس اینا چیزایی نیست که سرسری بگیری

در مورد ورم شکمت هم که خودت میگی به خاطر داروهاس پس ماندگار نیست حالا این حرص خوردن برای چیه گلم

سلام شبتون بخیر

گزارش امروزم 

سحری👈کوکوسیب+نان+گوجه+دانه چیا(۵۹۱)

افطاری👈خیار و گوجه+نان لواش+دانه چیا+خرما(۲۵۲)

میان وعده👈 پرتغال+سیب+تخمه کدو+پسته+بادام هندی+ بادام نمکی+شکلات پشمکی🤦🤦(۳۶۰)

کالری مصرفی۱۲۰۰

کالری مجاز۱۲۰۰

@sayehe_mah      

فقط چیپس و پفکم خوردم علاوه بر کالریم😑🤦

بالاخره امشب پریودشدم

ببینم پرخوریم خوب میشه یا نه🤦

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
سلام شبتون بخیر گزارش امروزم  سحری👈کوکوسیب+نان+گوجه+دانه چیا(۵۹۱) افطاری👈خیار و گوجه+نان ل ...

سلام عزیزم شبت خوش❤️

میخواستم بگم مصرفیات نسبت به روزهای قبل بهتر شده که با خوندن اخر گزارشت حرفمو پس گرفتم😂

سلام خوشگلا حالتون چطوره؟یادش بخیر کلی خاطره زنده شد😊یکی کاربرا این پیامم رو لایک کرده بود واسم کلی تجدید خاطره شد😍😍😍

سلام عزیزم شبت خوش❤️ میخواستم بگم مصرفیات نسبت به روزهای قبل بهتر شده که با خوندن اخر گزارشت حرفمو ...

😑😑🤦🤦🤣🤣🤣

بعد ماه رمضون حسابی رعایت میکنم این خوراکیا عید وسوسه کنندس تازه اون دورانم باشی دیگه بدتر😑🤦

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰) 👈 هفته بیستم (۶ خرداد۵۶۶۵۰😍)
😑😑🤦🤦🤣🤣🤣 بعد ماه رمضون حسابی رعایت میکنم این خوراکیا عید وسوسه کنندس تازه اون دورانم باشی دیگ ...

حق داری گلم 😊باشه نوش جونت❤️

😑😑🤦🤦🤣🤣🤣 بعد ماه رمضون حسابی رعایت میکنم این خوراکیا عید وسوسه کنندس تازه اون دورانم باشی دیگ ...

وای وای نگو من گند زدم☹️😕لحظه شماری میکنم ماه رمضون تموم بشه تا تغذیه رو درست بکنم😢

سلام عزیزم منم از امروز میخام همراه شما تو چالش باشم و وزن کم کنم قد ۱۶۲ وزنم ۶۰ راهنمایی میکنید؟

واینکه چند یاعت پیاده روی ۳۰۰کالری میسوزونه؟

@sayehe_mah  ‍ 

وزن اولیه ۶۰وزن هدف ۵۷تاریخ شروع۱۴۰۳.۱.۹
سلام عزیزم منم از امروز میخام همراه شما تو چالش باشم و وزن کم کنم قد ۱۶۲ وزنم ۶۰ راهنمایی میکنید؟ و ...

سلام گلم خوش اومدی❤️خیلی هم خوب انشاا... که موفق باشی

کالری مجازت شما ۱۲۰۰ هستش و بهتره رژیم بدون فست بگیری تا راحت تر بتونی پیش بری،کالری سوزی پیاده روی برای افراد بر اساس وزن تغییر میکنه هر چی وزن بالا تر باشه کالری سوزیش بیشتره و هر چی وزن بیاد پایینتر در نتیجه باید ورزش بیشتری کنی تا بسوزونی و اما تقریبی در حدود ۷۰۰۰ گام برای شما معادل ۳۰۰ کالری در روز میشه

پس از همین ۳۰۰ تا شروع کن تا به مرور که وزنت اومد پایین ورزشت رو بیشتر کنیم و اینکه بهتره در کنار پیاده روی ورزش قدرتی هم انجام بدی که بدنت فرم بگیره

به هیچ وجه زیر مجازت مصرف نکن،مصرف برنج و نون و شیرینیجات رو محدود کن،حداقل ۸ لیوان در روز اب بخور،اگه زیاد تمایل به خوردن اب نداری در حین ورزش مصرف کن،مصرف میوه و سبزیجات جزو ضروریاته و اینکه استارتش رو بزن تا انشاا... در ادامه مسیر همراهیت میکنیم🌹

چند تا بچه ها هنوز تو مرخصی تعطیلات و مسافرت هستن اگه همراهیمون کردی به زودی باهاشون اشنا میشی