2733
2734
عنوان

بین دو تا ابرو هام یجوری میشه

183 بازدید | 15 پست

نمی دونم چرا هر موقع نور خورشید بهم میخوره یا می خوام مدیتیشن کنم بین دو تا ابروم یه حسی مثل یه خواب رفتن دست و پا و گز گز می گیره 

کسی میدونه چرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه تمرین خاصی برای چشم سوم انجام نمی دم

تمرین نیاز نیست بکنی 

حتی شرایط و انرژی های اطرافت باعث میشه که این اتفاق بیوفته 

اصلا فکر کردن درمورد این که خودت و روحت رو به درجه ی بالا تری ارتقا بدی هم باعث این اتفاق میشه ...

شرایط و انرژی مثل چی ؟

ارامش یه شرط خیلی مهمه

من خودم وقتی خودم تنهام حال بهتری دارم 

اصلا وقتی خونمون موقتا خالیه رو خیلی دوست دارم 

و همیشه اینجور وقتا باعث میشه به چیزای خیلی خیلی خیلی عمیق و بنیادین و فلسفی فکر کنم .

من وقتایی که به خدا ، خیلی زیاد فکر میکنم ، بدنم بی دلیل مور مور میشه و علتش حضور فرشته هاست .

نسیم و حرکت موهام رو حس میکنم ، حتی مورد بوده که در و پنجره ها رو هم بستم که باد نیاد ولی نسیمی که کشیده میشه رو صورتم رو هم حس میکنم ...

در رابطه با شرایط هم منظورم اینه که استرس و دغدغه روزمره نداشته باشی یا اگرم داری قدرت این که بهشون فعلا فکر نکنی رو ، داشته باشی که بتونی خوب با عالم های معنوی ارتباط بگیری

راستی 

خواب دیدن خیلی اثر داره توی ارتباط گرفتنت 

شرایط و انرژی مثل چی ؟

انرژی خوب دیگه 

مثلا هر چی که حالتو خوب کنه 

از یک استکان چایی گرفته تا نگاه کردن به طبیعت یا بوی گل و عطر 

نمیدونم 

هر چی که حالتو ، اون روز بتونه بسازه ، زمینه ساز میشه دیگه 

2706