2737
2734
عنوان

شوهرم توی خواب

1300 بازدید | 53 پست

ناله کرد ..ناله ی ترس بود معلوم بود داره خواب بد میبینه برا خنده وشوخی یهو داد زدم حالا داد بلند ن هااا بعد این توخواب گرخید....بعدفهمید قضیه چیه فقط گفت ای دیو*س حالا هم خندم گرفته هم میگم چ کار بد و خطرناکی کردم

هیچ وقت تو خواب کسی رو نترسون عواقب خیلی خیلی بدی داره

در ضمن خنده دار هم نبوده رفتارت

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی بده، هیچ وقت کسیو اینجوری نباید بیدار کرد به خصوص وقتی داره خواب بد میبینه. باید آروم تکونش بدی

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

من ی بار قدیم ترا 

شوهرمو خوابه خواب بود ۳ صبح بیدار کردم 

گفتم بلند شو ۶ صبحه باید بری سرکار

بیچاره بلند شد نشست 

بعد گفتم ۳ بخواب😁😁😁

اندکی از زندگي من::بعد از ۶ سال زندگی مشترک شوهرمو از دست دادم با یه دختر ۶ ماهه،،،با برادرشوهرم ازدواج مجدد کردم بدون اجبار و با علاقه ی خودمون و دوباره مادرررر شدم،،،،،غیرممکن یعنی منو تو ،تو ساحل ،،،عاشق هم بودن زیر ماه کامل،،،غیر ممکن یعنی تو واسم دلتنگی ،،،،یعنی میفهمی ک تو همین آهنگی،،،،،،،،،با افتخار آبانی ام،،، ،،مامان دو تا فسقل👫که متخصص خرابکاری و ریخ و پاشن ..از سال ۹۷هستم ولی بارها تعلیق شدم و مدتی تا خط جدید پیدا کنم خواننده خاموش بودم😶😶😶تاریخ ۲۶ /۱۲ /۴۰۲ یهو فهمیدم یه مهمون ناخوانده تو راهه و میخوام بشم مامی۳تایی😶😶😶😶
2738
2706