2733
2734
عنوان

شوهرم توی خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی بمیرم از چیش

خدا نکنه عزیزم . زنش می‌گفت شوهرم شیشه مصرف می‌کنه منم تک و تنها بودم تو خونه ی ویلایی دو طبقه شوهرم دو ماه مسافرت کاری بود این همسایه هم شبا رو پشت بوم خونه می‌خوابید هر دو طبقه رو زیر نظر داشت به راحتی میتونست بیاد تو خونمون 

عوارض قلبی عروقی داره. روی اعصابم تاثیر میذاره. حتی اگه مشکل قلبی داشته باشه یا خیلی بدشانس باشه خد ...

وایی  

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤
خدای ناکرده سکته کنه

وااای  

حواسخ باشهه دیگ استارتر

هر شوخی نکنی   

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

الهی شوهرم منم امشب خواب ترسناک ببینه امروز خونه نبود واسه این که تنها نباشم اومدن خونه خالم شوهرش خونهدنبود خونشون بزرگه بخاری زیاد گرم نمیکنه هشتار بار لرز کردم زیر پتو یعنی دارم میمیرم‌حمش فکرمم پیش دختره که مریض نشه

2706