2733
2734

یه سری اخلاقام تو تاپیک قبل گفتم همه حقو به پارتنرم دادن ، البته الان به خاطر مخالفت خانوادم دیگه تموم شد 

اما من واقعا دوسش داشتم و قصد اذیت کردنش رو نداشتم ، میشه بگید چه رفتارایی باید داشته باشم 

هیچ وقت فکر نمیکردم انقد رومخ و ازار دهنده باشه رفتارم

خیلی خوبه واقعا ، جز معدود کسایی هستی که به اشتباه خودسون فکر میکنن ، نشون دهنده ی اینه عاقل تر از خیلیا هستی و روانت سالمه ، نه اینکه کل تقصیر به عهده ی ما باشه اما گاهی ماهم اشتباهاتی میکنیم تو یه رابطه 

دختری از آهار🦚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی که شما هم مث بیشتر نی نی سایتی ها بهم نگفتین لوس 

اونا درکی از مسائل روانشناختی ندارن ، شما یه سری اشتباهات داشتی چون تجربه نداشتی و همین که اومدی اینجا پرسیدی یعنی روانت سالمه ، ادمی که واقعا لوس باشه اصلا فکر نمیکنه که این رفتارش ممکنه درست نباشه ، اتفاقا دختر خیلی عاقلی هستی ،ادم سمی هم نیستی به هیچ وجه ، ففط تجربه نداری همین 

دختری از آهار🦚
اخه من انقد به خودم حق میدادم که همیشه اونو مقصر همه چی میدونستم ، دو سال بود اخرشم سر این فضیه تموم ...

میدونم عزبزم رابطه منم همینجوری بود مثلا باید از تمام کارایی که میکرد منو مطلع مبکرد یا حق نداشت با بچهای دانشاه اگه دختر توش بود بره بیرون و خیلی چیزای دیگه ولی به چشم تجرب بهش نگاه میکنم

باید اینجور مواقع حتی اگه داشتی از حسادت دیوونه میشدی حساسیتتو‌نشون ندی چون بدتر میشه و فکر میکنه ترس از دست دادنشو‌داری یا فک میکنه خودتو داری با ی دختر دیگه مقایسه میکنی و ازش کمتری

2706