2733
2734
عنوان

ارث پدری رو قبل فوت مادر میگیرید یا بعدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 100 پست

یعنی اون ۶ تا واحد و مغازه کمه براشون ک چشم کنن به واحدی ک مامانت توشه! 

واقعا تاسف داره اگه همچین کاری کنه

با همه حاضرجواب و سگ اخلاق ولی با تو خوش زبون و مهربونم تعجب میکنم آخه چرا انقد صبورم ؟ چرا واسه چیزایی ک ناراحتم میکنن باهات دعوا نمیکنم؟نمیترسمااا ولی نمی‌دونم چمه شاید دوست داشتن باشه ولی حیف عشق من که داره خرج آدمی میشه ک تو افکارش داره با یکی دیگه زندگی می‌کنه:»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مهریه که خیلی کمه، حدود ۹۵ میلیونه،  میترسم خواهرا برادرام مامانمو آواره کنن

حالا من شوهرم هرچی بود داد به مادرش و برادر مجردش.برا خودش و بقیه چیزی نموند.از این ور بوم افتادیم🙃

کاشکی پدرتون حداقل یک واحد به نام مادرتون میزد  ولی بازم توافق کنید  بهتره تا کار به قانون برسه  یا اینکه شما و برادرتون سهمتون رو از یه خونه بگیرید و بزارید مادرتون فعلا استفاده کنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
کاشکی پدرتون حداقل یک واحد به نام مادرتون میزد  ولی بازم توافق کنید  بهتره تا کار به ...

بابام عمراااا به نام مادرم چیزی نمیزنه، میگه از سهم بچه هام کم میشه! یعنی خواهر برادرای ناتنیم. (چون بعد مامانم اون خونه که به نامش بشه اونا ارث نمیبرن)

به روز انقدره

خوب شما و خواهر برادرتون سهم دارید 

مادرت هم یک هشتم از تمام اموال داره می تونید اول سهم مادر حساب بشه یه واحد از اون واحد ا  برای مادرتون بردارید با سهم ارث خودش اگه نسبت به سهمش پول خونه بیشتر میشد شما از سهم خودتون به مادر بدید که خونه کامل مال خودش بشه ولی تو یه سند ثبتی قید بشه این مقدار از خانه مادر مال فلان دختر هست که بعد از فوت به ایشان باز گردانده شود و دیگر خواهر برادران  دخل و تصرفی در آن مقدار نخواهند داشت بعد از بقبه خونه هم سهم دارید 

2740
مهریه که خیلی کمه، حدود ۹۵ میلیونه،  میترسم خواهرا برادرام مامانمو آواره کنن

پناه میبریم بخدا،،،حیف اون بابایی که زحمت کشید و از خودش گذشت و ارث برا همچین بچه هایی گذاشت برا شادی روحش صلوات میفرستم

خوب شما و خواهر برادرتون سهم دارید  مادرت هم یک هشتم از تمام اموال داره می تونید اول سهم مادر ...

دوست داشتم میتونستم بابامو راضی کنم وصیت کنه که تا وقتی مامانم زندس تو این خونه بمونه و این خونه بعد رفتنش تقسیم شه ولی بابام خیلی ادم عصبی‌ای هست اصلا نمیشه باهاش حرف زد 💔

عزیزم تا همه راضی نباشن امضا ندن یکی نمیتونه بگیره

یعنی این خونه ای که مامانمه رو من و برادر تنی‌ام اگه راضی نباشیم به فروشش بقیه نمیتونن برن دادگاه و اعتراض کنن که چرا فروش نمیذارید؟

دوست داشتم میتونستم بابامو راضی کنم وصیت کنه که تا وقتی مامانم زندس تو این خونه بمونه و این خونه بعد ...

باباتون زنده هست که. باید مجبورش کنید  حداقل دو دنگ به نام مادرتون بزنه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
2706