2737
2739
عنوان

ارث پدری رو قبل فوت مادر میگیرید یا بعدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا اینجوریه، اما در آینده که اینجور نخواهد بود💔 برای آینده مادرم نگرانم که اواره شه

شما میگید ۶ واحد و مغازه و ... هم هست 

حداقل یک واحد سهم شما و مادر و برادرتون و مهریه مادرتون هست . 

پس اواره شدن و نشدن مادرتون فقط به شما و برادر تنی تون بستگی داده 

به هیچکی دیگه هم بستگی نداره . اونام میتونن با سهم ارثشون هر کار می خوان بکنن

2742
ببینید به اسم همسر قبلی زدن که به نام مادر شما بزنن.  الان که پدرتون زنده است  سهم شما و ...

پدرم سهم منو دادن نه برادرام، اونا عصبی شدن که پدرم به من هم سهم داده، میخواستن بابا فقط پول فروش خونه رو بهشون بده تا بدن به رهن خونه زندگیشون

۷۸ سالشه، پاهاش یکم مشکل داره سخته براش راه رفتن، همش خونس. یکی دوماه پیش مریض بود ده روز بیمارستان ...

خداروشکر ان شالله سلامت باشن.از قضا و قدر نمیشه سردرآورد.فعلا که میگید در قید حیاتن غصه بعدا رو نخورید.اینجا هم خیلی ها براتون نوشتن که تقریبا یک واحد سهم مادرتون هست مگر اینکه واحدی که مادرتون الان توش میشینه نسبت به اون ۵ تای دیگه خیلی سرتر باشه.

دختر و پسر عزیزم جاده های زندگی برایتان هموار...
دقیقا!شوهر من ده سال زحمت مادر و برادر کوچکترش رو کشید و کلی سرمایه به ارث پدرشون اضافه کرده.حالا ان ...

چقدر بی انصاف. شاید خواهر و برادراش کوچیک بودن و‌متوجه زحمتای همسرتون نشدن. چون مفت خوردن و بزرگ شدن. 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2740
چقدر بی انصاف. شاید خواهر و برادراش کوچیک بودن و‌متوجه زحمتای همسرتون نشدن. چون مفت خوردن و بزرگ شدن ...

نخیر متاسفانه برادرشوهرم وقتی پدرش فوت کرد ۱۳ سالش بود الان ۲۷ سالشه.خواهر ها قبل فوت پدر ازدواج کرده بودند.هیچکدوم بچه نیستند.شوهرم برا داداشش مثل پدر بود.نذاشته دست به سیاه و سفید بزنه .این کار کرد اون درس خوند حالا کارمند شده ما رو اصلا آدم حساب نمیکنه.دلم گرفته بود اینجا گفتم.شوهرم انقدر ناراحته امشب کم مونده بود سکته کنه از ناراحتی.

از مادرم به بقیه بچه ها چیزی نمیرسه، چون بچه هاش نیستن، به خاطر همین بابام به نام مادرم اون واحدو نم ...

خوب شما و برادرت با هم سهمتون یه خونه میشه؟ 

اگه میشه بدید مادرتون