2752
2734
عنوان

ارث پدری رو قبل فوت مادر میگیرید یا بعدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1450 بازدید | 100 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه چون شماهم سهم دارین باید امضا بدین هیچ کس هم خونه نصفه نمیخره

آخه فکر کنم یه جا خونده بودم که اگه اونا برن دادگاه و به قاضی بگن اینا نمیخوان بفروشن و بهونه میارن قاضی حکم به فروش میده و میگه هر کی سهمش رو برداره. شما مطمئنید؟ اگه اینجور باشه که خیلی خوبه

2731
آخه فکر کنم یه جا خونده بودم که اگه اونا برن دادگاه و به قاضی بگن اینا نمیخوان بفروشن و بهونه میارن ...

آخه از بابا بزرگ من زمین مونده میخوان بفروشن یه داییم نمیاد امضا بده نتونستن بفروشن بعدم مامانت میتونه مهریه رو از ارث برداره و یک هشتمم که بهش ارث میرسه

بله  امشب دعوای بدی شد سر چیزای دیگه  خیلی دلم برا مامانم سوخت. این فکرا که یه روز آوار ...

لعنت به ارث پدری.منکه متنفر شدم.اصلا یه قرون ارزش نداره.تو این ماجراها چه دلهایی که نمیشکنه!متاسفانه شوهر ما هم درگیر این قضایا هستیم و از ناراحتی شوهرم که دلش شکسته منم ناراحتم.

فکر کرده بچه هاش برات خیرات میفرستن میخورن هیچ باباشونم یادشون نمیفته

دقیقا، حتی همین الان که بابام زندست همش زیرپوستی حرف ارثو میزنن. تازه یه بارم بابامو مجبور کرده خونه روستلیی رو بفروشه بهشون پول بده و از اینکه بابام از فروش اون خونه به من هم ارث داده بود عصبی شدن. 

الانم تو خونه هایی دارن زندگی میکنن که بابام داده بهشون بدون اجاره. ولی اصلا یه تشکر هم ازش نمیکنن

باباتون زنده هست که. باید مجبورش کنید  حداقل دو دنگ به نام مادرتون بزنه

نمیزنه اصلا  و ابدا . میگه از سهم بچه هام کم میشه. با اینکه مادرم کلی تو این زندگی زحمت کشید پا به پای بابام رفت و کارهای مردونه رو انجام میداد💔

اگه نامادری تون (یعنی زن بابا) بود چی؟ بازم صبر میکردید؟

بله صبر میکردم اگه جاتون بودم چون خودمم زن بابا دارم دلم نمیاد اواره بشه شما هم اون ۵واحد تقسیم کنید 

نام کاربریم بزرگترین آرزومه مطمئنم انشالله بهش میرسم   معتقد به قانون جذب  برای آرامش دلم از ته دلتون دعا  کنید دوستای گلم
همسایمون تقسیم کرد مادرش پیش یکی از دختراش زندگی می‌کنه الان تو خونه اجاره ای البته فقط یه خونه مسکو ...

ما هم یه خونه از پدرم مونده که تو یه واحدش برادرم زندگی میکرد. به خاطر مادرم هیچ کدوم سهممون رو نگرفتیم فقط زن داداش بزرگم چون هیلی سر ارث و میراث عز و جز کرد جمع شدیم سهم برادر بزرگمون رو دادیم. با اینکه خودمون هر کدوم اگه میخواستیم سهممون رو بگیریم به سهممون نیاز داشتیم‌ولی راضی نشدیم مادرم و برادر کوچیکم با خانواده ش اواره مستاجری بشن

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
اگه نامادری تون (یعنی زن بابا) بود چی؟ بازم صبر میکردید؟

من تحت هیچ شرایطی ارث نمیگیرم،کلا دوست ندارم اعتقادم اینه ارث اگه وفا داشت میراث نمیموند

دل اگر خوش خبری پیش کسی جار نزنباید این را بنویسند به پیشانی من
2706