2733
2739
عنوان

ارث پدری رو قبل فوت مادر میگیرید یا بعدش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 100 پست
اگه نامادری تون (یعنی زن بابا) بود چی؟ بازم صبر میکردید؟

آره فرقی نمیکرد میگی خانم خوبیه دلشو نشکونید به جبران خوبیاش

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهریه که خیلی کمه، حدود ۹۵ میلیونه،  میترسم خواهرا برادرام مامانمو آواره کنن

کاش پدرتون یه واحد به نامشون میزد.

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

من پدرم سالهاست فوت شدند. هیچ وقت راجع به این قضیه حرفی نزدیم. حتی چند بار مادرم پیشنهاد داده و ما به هیچ عنوان قبول نکردیم. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
مهریه که خیلی کمه، حدود ۹۵ میلیونه،  میترسم خواهرا برادرام مامانمو آواره کنن

نترس، اگر خداى نكرده بحث تقسيم شد شما و مادرتون بگين راضى به فروش سهمتون نيستين اينجورى يا منصرف ميشن يا بايد برن دادهواست تقسيم تركه به دادگاه بدن كه به نفع مادر شماست چون دادگاه اول مهريه و سهم و حق و حقوق مادر را جدا ميكنه 

چه بی چشم و رو🙄🙄🙄۵تا رو ورداشتین اون یکی دیگه برا چیتونه؟ درخواست مهریه بده حداقل یه واحد بهش میرسه چه برسه به ارثش
خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706