2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 880495 بازدید | 47884 پست

این سی دی منه،رزاقی گفت نیاز نیست دیگهhla ربدی!!!!!!

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=71939976]به منم فقط سه دوره داده!!!![ عزيزم ميشه جواب آزمايشتو بزاري يا بگي بخاطر كدوم فاكتو ...

عزیزم این جواب آزمایش های منه تا اونجا که یادمه گفت ایمنیت خیلی پایینه من فکر می گردم اگر بالا باشه مشکل پیش میاد.

2728

@یاس96 یاس عزیز در چه حالی رفتی غربالگری؟

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
2738
از لحاظ انعقادی هم بررسی شدین حتما دیگه دعا كن مشكلت واقعا سپتوم باشه وگرنه ديگه كاري از علم امروز ...

مائده جون ، من مریض رزاقی م داروهامو داده ولی هنوز اقدا نکردم ، هر موقع اومدی میشه منو ببری گروه تگرام خیلی ناراحتم که حالا که من رزاقی رو پیدا کردم و مشکلم پیدا شده داره میره، مرسی عزیزم یه دنیا ممنون

عزيزم نگران نباش ان شالله كه رشدش متوقف نشده توكل به خدا تاريخ آخرين پريوديت كيه؟ چندم سونو شدي ؟چند ...

من کلا پریودم نامنظمه تاریخش یادم نیست ۵مهر رفتم گفت ۶هفته و ۳روز شنبه هفته پیش رفتم دوباره گفت همین حدود ۳هفته عقب تر.نمیدونم هتوز

2706