2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881729 بازدید | 47894 پست
نمي دونم پيش عارفي رفتم كه كلي خرج گذاشت رو دستم سونو عكس رنگي كاريوتايپ  در حاليكه رزاقي اينا ...

درحالیکه رزاقی ازمن عکس رنگی خواست،بدون سونو کردن.من چهارشنبه رفتم پیشش.سونونکرد وگفت شنبه عکس رنگیت ر بیار.

من خودم عکس ر باویزیت ییه دکتر دیگه انداخته بودم همین ماه.شنبه یه بارم برداشتم بردم پیشش.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
نمي دونم پيش عارفي رفتم كه كلي خرج گذاشت رو دستم سونو عكس رنگي كاريوتايپ  در حاليكه رزاقي اينا ...

من hlaرندادم.

خواهش میکنم بهم بگین به یه دکتر معمولی بگم چطوری بنویسه؟؟؟؟

فقط بگم اینطور بنویسهhla_Dr؟؟؟؟؟؟؟

یابایدhla_Dr/cd3 رهم بنویسه؟؟؟؟؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ایشالا که هرچی خیر همون بشه..منم الان باردارم منم ناخواسته باردار شدم میخواستم برم ای وی اف‌.ولی فعل ...

عزيزم نگران نباش ان شالله كه رشدش متوقف نشده توكل به خدا تاريخ آخرين پريوديت كيه؟ چندم سونو شدي ؟چند هفته گفته؟

2740
من هربار ٤تا از اين شيشه ها باهم تزريق ميكردم براي ما بر أساس وزن و اينا نبود

ممنون عزيزم از اين كه جواب دادي واقعا چهار تا از اينا!!!!! ( ٥ گرم در ١٠٠ ميلي ليتر چهار تا؟) برا من فقط يكي داده بود نكنه چون كم داده بوده اثر نكرده هاااااا؟

نه نترس قطع نكردنش خطرناك تر از قطع يهوييشه ببين دخملت الان تو شكمت اينجوري خوابيده 

عادله جون خدا حفظش كنه چقد نازه برا ما هم دعا كن عزيزم من عاشق بچه كوچولو ام از طرف من بوسش كن و براش اسپند دود كن ان شاالله ١٢٠ سال عمر كنه

سلام بچه ها کسی سرم ای وی جی گرفته وازکجا گرفته آزادش چنده من ۱۵ گرم برام تجویز کرده فعلا جایی هم پی ...

عزيزم ميشه بپرسم ١٥ گرم يعني چقد؟ يك عدد وياله يا سه تا ويال پنج گرمي؟

سلام ماشاالله ب ای گل پسرخدابراتون حفظش کنه زیرسایه پدرمادرش بزرگ بشه،عادله جان من 6/5اولین روز آخری ...

عزيزم الان فردا هفت هفته ات تموم ميشه مي توني اگه نگراني شنبه بري سونو الان ديگه قلب كوچولوش داره تو سينش ميتپه ان شاءالله بارداري خوبي داشته باشين

شما استفاده کردید خبرازقیمتاش دارید

عزيزم من سه سال پيش گرفتم با دفترچه دويست تومن الان بچه ها مثل اينكه با دفترچه حدوداي سيصد و چهارصد ميگيرن قيمت مشخص و ثابتي نداره اينطور كه من ديدم بچه ها هر سري با قيمتاي مختلف گرفتن فك كنم بستگي به كميايي يا فراووني دارو داره و اينكه ماركش سويسي باشه يا آلماني يا كره اي

2706