2733
2734

تا گوشی آیفون میخری میگن طرف مستاجره ولی رفته فلان قدر گوشی خریده.

تا میفهمن ماشین عوض کردی میگن عوض اینکه ماشینو بفروشه خونه بخره ماشینو جدید کرده.

میفهمن مسافرت رفتی یه چی میگن.

لباس خوب میپوشی میگن فلانی به سر و وضعش میرسه نمیتونه خونه بخره.

درسته ۳ میلیارد نداریم خونه بخریم ولی دیگه نه در این حد که نتونیم چیزایی که دلمون میخوادو بخریم...

از طرفی وقتی من و شوهرم برنامه بچه دار شدن نداریم خونه خریدن انقدرام واجب و حیاتی نیست برامون...

بیخیال بابا دهن مردمو که نمیشه بست

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا

امشب مهمون بودم میزبان گفت ماشینتون چیه ؟! گفتم نداریم 

گفت وا بخرید خب سخته 😐😐😐😐😐

کدوم بقالی می‌فروشن بخرم ؟!!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

خب شما فکر اقتصادی نداری

به غیر ماشین بقیه چیزا رو موافقم

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
خب شما فکر اقتصادی نداری به غیر ماشین بقیه چیزا رو موافقم

چه فکر اقتصادی آخه نخوریم نپوشیم نگردیم خونه بخریم که چی بشه،الان جوونیم دیگه،بازم میگم کسی که بچه داره باید اولویتش خونه باشه.

آخه من آدم رکی هستم جوابشونو میدم بهشون بر میخوره😅

خب بر بخوره

کسی که سرش تو زندگی دیگرانه باید تحمل شنیدن اینجور جوابارم داشته باشه

ولی اسی بی احترامی هم نکن اگه میتونی تو شوخی جوابشونو بده

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2706