2733
2734
عنوان

کاش فامیلا درک کنن کسی که مستاجره گدا نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 45 پست
منم گوشیم ۸۰ میلیونیه،شوهرم که حقوقش کارگریه معلومه،ولی یه زمین بیجار داره اجاره میده سالانه پول اون ...

خب پس شما دیگه پس انداز دارین از لحاظ زمین و اینا

و تقریبا توان خرید خونه رو هم دارین

فعلا خودتون دوتا تصمیم گرفتین نگیرین

.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چه فکر اقتصادی آخه نخوریم نپوشیم نگردیم خونه بخریم که چی بشه،الان جوونیم دیگه،بازم میگم کسی که بچه د ...

خب به اندازه باید باشه اینکه هر ماه لباس بخرید یا پس انداز نکنید درست نیست

مثلا غذا تو خونه درست کنی خیلی بیشتر میصرفه تا یک وعده از بیرون غذا بگیرید

خلاصه میگن یک روز بخور نون و تره یک عمر بخور نون و کره

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥
خب پس شما دیگه پس انداز دارین از لحاظ زمین و اینا و تقریبا توان خرید خونه رو هم دارین فعلا خودتون ...

ببین ما اگه یه روز نظرمون عوض شه و دلمون بچه بخواد صد در صد اولویتمون خرید خونست چون با بچه زندگی مستاجری سخته.

تو این گرونیا تا جمع کنی خونه بخری موهات همرنگ دندونات میشه بعد آدم میفته میمیره خونه هم میمونه برا ...

دقیقا ...حالا من خدایی با افراط هم موافق نیستم  یعنی اصلا بااین شرایط گرونی پول به افراط،نمیرسه کمم میاد🤣

آخه جوابشونو میدم اونام هی چرت میگن،آخرم میگم من اینجوری دوست دارم.

از جواب دادنت حرص میخورن میخوان حرصت بدن سر اون بس نمیکنن

از نظر نی نی سایتی ها بزرگ ترین عذاب: داشتن مادرشوهر/ بزرگترین تفریح:  سرکار گذاشتن مادرشوهر/ بزرگترین جهاد:  کشتن مادرشوهر / بزرگترین آرزو: ندیدن مادرشوهر می باشد.                                     با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید     ♡درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥

مردم که حرف مفت همیشه باید بزنن

ولی اگر واقعا مستاجر هستید و خرج اضافه زیاد دارید بخاطر خودتون بهتره اولدیت بندی کنید 

چون همیشه جوون نمبمونید همیشه خونه به این قیمت نمیمونه 

اینده نگری هم خوبه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خب به اندازه باید باشه اینکه هر ماه لباس بخرید یا پس انداز نکنید درست نیست مثلا غذا تو خونه درست کن ...

نه ما اونقدر پولدار نیستیم حقوق شوهرم وزارت کاره خرج خورد و خوراک زندگی میشه یه هزاری اضاف نمیاد،فقط سالی صد میاد دستمون که اونو واسه دل خودمون و سفر و اینا خرج میکنیم.

آخه جوابشونو میدم اونام هی چرت میگن،آخرم میگم من اینجوری دوست دارم.

اضافی پولت جیب من نمیاد فامیلم نیستم حسودیتو کنم ی روز ب جایی میرسی ک پشیمون میشی با پولت برا پشتت دیوار بساز بهش تکیه کن فردا روزی بچع دارشدی کم آوردی میفهمی چی میگم آدم حاضره گشنه بخابه بچه کم وکسری نداشته باشه چه برسه ب اینکه با بی مدیریتی ب خنسی بخوری

خخخ افتادم یاد ی خاطرع ای     ما 3 طبقه ساختمون داریم تو شهرستان   خلاصه ی طبقه دادیم کرایه  بعد پسرش خیلی بی تربیت بود   یروز بیرون دیدمش  گفتم بی تربیت   نبینمت          اینم گفته بود باباش  ک من گفتم برین بیرون          اومده بود درب خونمون بابام رفته بود پایین گفته بود تو میگی ب من برو بیرون؟؟ من خودم صاحب اپارتمان فلان جا هستم و..   از فرداش با بنز میومد پارک میکرد مقابلع خونه   بعدا فهمیدیم   این میلیاردره  فقط شهرستان ما باباش زندگی میکنه   خونه گرفته اگ اومدن شهرستامون  مثلا شب اینجا خونه خودشون باشن

نه ما اونقدر پولدار نیستیم حقوق شوهرم وزارت کاره خرج خورد و خوراک زندگی میشه یه هزاری اضاف نمیاد،فقط ...

پس چشم فامیلاتون تنگه😑

دقیقا ...حالا من خدایی با افراط هم موافق نیستم  یعنی اصلا بااین شرایط گرونی پول به افراط،نمیرسه ...

دقیقا 

ولی خدایی اینکه یکی بیاد بهت بگه پس انداز کن به شعور آدم برمیخوره ینی خودش نمیدونه باید خونه بخره و پس انداز کنه یا خودش قدرت تصمیم گیری نداره که این بیاد بگه چیکار کنه چیکار نکنه من نمیدونم مردم کی انقد وقیح شدن تا این حد نظر بدن و تصمیم بگیرن تو زندگی دیگران 

خدایاشکرت❤️✨
چه فکر اقتصادی آخه نخوریم نپوشیم نگردیم خونه بخریم که چی بشه،الان جوونیم دیگه،بازم میگم کسی که بچه د ...

داری میگی جوونی! جانم اونی ک‌میگه ما بچه نمیخوایم بالای چهل پنجاه ساله. شما حالا حالاها وقت داری برای تغییر تفکر! شاید دو سال دیگه این‌موقع داری بچه خواب مبکنی😐

بریز بپاش هم ادم میخواد داشته باشه باید با حساب کتاب باشه

اونقدری باید پس انداز داشته باشی ک فردا روز خدای نکرده مشکلی پیش اومد دستت‌جلو کسی دراز نباشه.اولین سرمایه ام‌خونه است

ی وقت پول لازم‌باشی ادمایی ک‌قرض میدن ب اونایی ک‌منطقی خرج میکنن ببشتر کمک میکنن تا اونی ک ولخرجه

نگو من هیچووووفت نیاز ب کمک کسی ندارم ک ی سیب رو بنداری هوا صدتا چرخ‌میخوره تا برسه زمین..

2706