2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 881761 بازدید | 47894 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من امروز ( سشنبه)شوهرم زنگ زد.میخواست فردابره.بهش گفتن یکشنبه بیاد! بر آبان هم و گفتن از الآن بر آبا ...

سلام گلم.من امروز پاشدم حضوری رفتم کلینیک ناباروری ابن سینا.و برای آبان بهم وقت داد.

اون ابن سینا که من زنگ زده بود...بیمارستان بوده

خدایا خودت پناه دلم باش.
2731

سلام ماشاالله ب ای گل پسرخدابراتون حفظش کنه زیرسایه پدرمادرش بزرگ بشه،عادله جان من 6/5اولین روز آخرین قاعدگیم بود،الان باردارم نمیدونم چن هفتمه دکتر بهم پردنی داده باانوکسا فقط،یازدهم سونوم کرد گفت 5هفتته،هنوز برا سونوقلب نرفتم میترسم همش

عزيزم ايمنيا مشكل ندارم  البته hla dr ندادم ولي دو  تا ژن جهش دارم كه قبل بارداري هپارين و ...

ایشالا که هرچی خیر همون بشه..منم الان باردارم منم ناخواسته باردار شدم میخواستم برم ای وی اف‌.ولی فعلا رشد جنین متوقف شده تا شنبه برم سونو کامل مشخص بشه ک رشد داره یا متوقف شد

سلام ،شوهرت رو راضی کن حتما آز بده چون یکی از دلایل اصلی سقط مکرر شکستگی دی ان آ اسپرم هست که این آزمایش رو در مرحله اول آزمایش اسپرم چک نمیشه و فقط تو مراکز سقط مکرر و ناباروری انجام میدن

2740
عزیزم به احتمال زیاد مشکل ایمنی داری که یا باید سرم‌بزنی یا پردنیزولون بخو ی

سلام عزیز ،منظورت اینه که کسایی که مشکل ایمنی دارن اگه پردنی بخورن کفایت می کنه ؟ میتونن دیگه سرم نرنن؟ اصلا اگه از چند ماه قبل و حین بارداری پردنی بخوری برا ایمنی کافیه؟

نه نترس قطع نكردنش خطرناك تر از قطع يهوييشه ببين دخملت الان تو شكمت اينجوري خوابيده 

ای جانم ...خدا واستون حفظشه کنه .عاقبت بخیر بشه ..

فدات شم میشه ازمایشات منم که رزاقی نوشته ببینی چه داروهایی لازم دارم ...

یا اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم ..

دکتر شهرستان بهم آنوکسا 400داه.با آ س آ .واریو پپتیل .استرادیول ..فعلان ..دارم برای انتقال اماده میشم .به امید خدا .

برای یه روز قبل انتقال هم سرم داده .نمیدونم چند دوره اس نپرسیدم.

سلام خانوما من دوتا سقط داشتم یکی تو 6 هفته به دلیل ضربه به رحم سقط شد که از پله ها افتادم یکیم تو 1 ...

مطمئنی دلیل سقط هات همین هاست؟ به نظر من آزمایش سقط مکرر بده تا مطمئن بشی مشکل ایمنی و انعقادی نداری

ظهر برات می رازم فدات شم، تو رزاقی بره پیش کی میری؟

نمي دونم پيش عارفي رفتم كه كلي خرج گذاشت رو دستم سونو عكس رنگي كاريوتايپ 

در حاليكه رزاقي اينا رو نمي خواست و فقط سونو كرد و گفت رحمت مشكل نداره 

نمي دونم چي كار كنم

2706