2752
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885335 بازدید | 47953 پست
اره دیشب 3 تای دومو زدم تکوناش بیشتر کم شد . از دیروز بعداظهر فقط یدونه تتکون خورده

طبيعي طبيعيه 

خوابيده

كارن٣روز تمام تكون نخورد خوابيده بود خنگول

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
مينا جون جواب آزمايشهاتو ديدم شما كه hla عددش 13 بوده براي چي سرم گرفتي؟ ميشه بگي بر چه اساسي سرم و ...

رزاقی جدیدا ب سختی سرم میده ب منم 3 دوره داد بخاطره عدد 13 .

کورتنم سی دی 19و56 تو رنج نبود

مینا قری هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه نترس قطع نكردنش خطرناك تر از قطع يهوييشه ببين دخملت الان تو شكمت اينجوري خوابيده 

واییییی الهی قربونش برم ماشاالله چقدر بزرگ شده . توروخدا براش اسپند دود کن

مینا قری هستم
وای خیلی استرس اوره.  خودم از وقتی زدم فقط تونستم 3 ساعت بخوابم . خواب از سرم پریده

با دل و جون درك ميكنم بله خيلي استرس آوره و تموم ميشه 

تاريخ زايمان كي زده برات؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
با دل و جون درك ميكنم بله خيلي استرس آوره و تموم ميشه  تاريخ زايمان كي زده برات؟

ب من نگفت . فرزانه ک رفتم سونوگرافی گفت 2 دی سزارین . خودم حساب کردم میشه37 هفته 3 روز . حس میکنم زود گفت . حالا میرم پیش معینی ببینم چی میگه

مینا قری هستم
2706