2737
2734

من یه دختر یکساله دارم یه پسر بزرگم دارم 

دخترم از اولش خیلی بد خوابو کم خوابه و این مشکلش پدر منو در آورده الان که دارم تاپیک میزنم با زحمت گذاشتم رو پام خوابید هنوزم رو پامه ،خودم انقدر کمخوابی و کمخوری کشیدم روز به روز دارم لاغر میشم ،حالا اینا به کنار با این دیگه کنار اومدم ،مشکلم خونه زندگیمه ،بچه ها من به هیچکاری نمیتونم برسم به هیچکاری ،دیگه در مونده شدم  آخه تا کی این وضعیت ادامه داره ؟هفته پیش یه روز رفتیم شهرستان خونه پدرم و فرداش برگشتیم دیدیم بنا به دلایلی فرشامون خیس شدن فرداش با شوهرم شستیم خشک شدن پذیرایی رو انداختم ولی هنوز نتونستم آشپزخونه تمیز کنم و فرششو بندازم ،یعنی کلا وضعیتم اینجوریه ،نه به خودم میتونم برسم حتی یه حموم نمیتونم برم 

دخترت و صبح زود بیدار کن ظهرم نخوابه شب میخوابه

برا کارای خونه هم برنامه ریزی کن

درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                           در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
دخترت و صبح زود بیدار کن ظهرم نخوابه شب میخوابه برا کارای خونه هم برنامه ریزی کن

دخترم تا الان خوابش میومد ولی مقاومت میکرد که نخوابه ،روزا که اصلا خواب نداره چه من بذارم چه نذارم خودش روزا نمیخوابه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا بچه ها خصوصا تا دوسالگی رسیدگی زیادی میخوان

بعضیهاشون کم خوابن بعضیهاشون بدخواب اگر شوهرت کمک کنه خیلی خوبه یا خواهر و مادرت حداقل دو روز در هفته بیان پیشت به کارهای خونت رسیدگی کنند هم خوبه

چون واقعا برنامه ریزی هم کنی نمیرسی خودت از پا در میای 

من تجربش رو دارم🫠

نه اتفاقا فقط دوست داره بازی کنه البته شبا که بیداره اینجوریه هرچقدر خوابش بیاد این پرانرژیتر میشه😕

خب بینابی نمیکنه باهاش بازی کن یه مدل تاب هم هست شبیه تشک هست اونو براش وصل کن تو اون تاب بخوره خواب هم میبره 

یا ننو واسش وصل کنید اینم بچه رو راحت و بی دردسر میخوابونه

یه متخصص هم ببر 

هرچند طبیعیه ولی دکتر راهکار علمی بهت میده بهتره

کلا بچه ها خصوصا تا دوسالگی رسیدگی زیادی میخوان بعضیهاشون کم خوابن بعضیهاشون بدخواب اگر شوهرت کم ...

متاسفانه خانوادم دورن و هرکدوم گرفتاری دارن رو اونا اصلا حساب نمیکنم شوهرمم بگیر نگیر داره گاهی وقتا که خونه باشه کمک میکنه، مثلا میگم فرشا رو باهم شستیم ،روز بعدش کمک کرد انداختیمشون فقط آشپزخونه مونده اونم چون دیگه بعد اون کمکم نکرده هنوز

2740
متاسفانه خانوادم دورن و هرکدوم گرفتاری دارن رو اونا اصلا حساب نمیکنم شوهرمم بگیر نگیر داره گاهی وقتا ...

خانواده منم دور هستند و واقعا تنها بجه بزرگ کردن سخته

اگر در توانت هست نصف روز بچه رو بذار مهد 

مثل مهد زبان هم بازی کنه هم زبان یاد بگیره

هم خودت استراحت کنی و به کارات برسی

دخترم تا الان خوابش میومد ولی مقاومت میکرد که نخوابه ،روزا که اصلا خواب نداره چه من بذارم چه نذارم خ ...

عین منه 🙁خیلی سخته

درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                           در نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
خب بینابی نمیکنه باهاش بازی کن یه مدل تاب هم هست شبیه تشک هست اونو براش وصل کن تو اون تاب بخوره خواب ...

بخدا انقدر باهاش بازی میکنیم که دیگه خودمون خسته میشیم 

ننو داشت هرچند بی فایده بود ولی دیگه از 8،9 ماهگیش جمع کردم چون بلند میشد ترسیدم بیفته از توش

تابم الان داره ولی توش بزور میخوابه شب بعد اینکه تو تاب خوابید باید بیارم بذارمش تو جاش اگه بردارمش بیدار میشه و دیگه نمیخوابه

عین منه 🙁خیلی سخته

روزا که خاب نداره اگرم بخوابه به کوچیکترین صدا بیدار میشه بخاطر همین وقتی میخوابه هیچکاری نمیتونم انجام بدم ،وقتیم که بیداره یسره میچسبه به من 

بخدا انقدر باهاش بازی میکنیم که دیگه خودمون خسته میشیم  ننو داشت هرچند بی فایده بود ولی دیگه ا ...

اخی چقدر خوابش سبکه خودش هم اذیت میشه

ننو تا زمانی که بلند نشن خوبه بعدش خطرناکه دیگه

حالا به گزینه دکتر و مهد فکر کن

بزاری مهد که راحتی هر روز ببریش تا ظهر بمونه 

من دیدم دوستام بچه هاشون نمیخوابن میبرن مهد که خودشون بخوابن و کاراشون رو بکنن

2706