2752
2734
عنوان

بیاین بهم انگیزه بدین یا راهکار بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 26 پست
خب بینابی نمیکنه باهاش بازی کن یه مدل تاب هم هست شبیه تشک هست اونو براش وصل کن تو اون تاب بخوره خواب ...

بخاطر خوابش چندتا دکتر بردم گفتن یکی گفت آلرژی داره یکی گفت رفلاکس پنهان داره دارو دادن ولی بی تاثیر بود متاسفانه ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توی اینستا دوره های آموزش خواب کودک هست یه خوبشو پیدا کن و آموزش ببین 

چون بچه ها به نسبت سنشون یه تایم بیداری دارن اگه از اون تایم بیشتر بشه خابوندنشون سخت میشه 

برای کارهای خونه هم روزانه یه لیست بگیر که چه کارایی واجب تر هستن و هرکدوم انجام دادی جلوش تیک بزن 

اینجوری راحت تر انجام میشن کارا

دیگه بچه همینه خیلی تو فکرش نرو  چهار پنج سالگی یه کم راحت میشی😁

گفتم که الان با مشکلات بچه کنار اومدم ،مشکلم الان کلا خانداریه ،همه چی بهم خورده نه غذا درست حسابی و به موقع میتونم درست کنم نه تمیزی خونه میتونم برسم ،هییییچییی

گفتم که الان با مشکلات بچه کنار اومدم ،مشکلم الان کلا خانداریه ،همه چی بهم خورده نه غذا درست حسابی و ...

مادر بچه کوچولو همین مشکلات رو داره خصوصا ما که دوریم و‌تنها

من هروقت بچم خوابه دومدل غذا مثلا دوتا خورشت میپزم یکی واس امروز یکی واس فردا

تمیزکاری هم ریز ریز انجام میدم همیشه خونه تمیز نیست

گفتم که الان با مشکلات بچه کنار اومدم ،مشکلم الان کلا خانداریه ،همه چی بهم خورده نه غذا درست حسابی و ...

یه کار دیگه که من انجام میدم اینه که 

حبوبات رو پخته فریز میکنم که راحت واس شام عدسی و لوبیا گرم درست‌کنم یا واسه ناهار راحت قیمه میپزم

مواد ماکارونی درست میکنم فریز میکنم واسه ماکارونی و لازانیا و‌اسنگ

سینه مرغ رو از هرجا بخرم میگم که مکعبی برام خورد کنه واسه پاستا با مرغ و لای برنج و کباب و فر یا خوراک مرغ با سبزیجات پخته ای که از قبل فریز کردم

قارچ رو چندکیلو میخرم بلانچ‌میکنم فریز میکنم موقع مصرف راحتم وقت کمتری میگیره

یا مواد کلم پلو و عدس پلو رو از قبل مامانم اینا درست میکنن فریز میکنن میارم

یا گوجه رنده میکنم با پیاز و رب و ادویه میپزم فریز میکنم واسه کته و املت

اینا رو یا خودم درست میکنم یا کسی بیاد خونم درست میکنه یا رفتم شهرمون میگم واسم درست کنن 

یه کار دیگه که من انجام میدم اینه که  حبوبات رو پخته فریز میکنم که راحت واس شام عدسی و لوبیا گ ...

خیلی ممنون از راهنمایت خیلی راهکار خوبیه منم باید هین کارو کنم ،مواد ماکارونی یا لوبیا پلو رو فریز میکنی طعمش عوض نمیشه ؟تا چند وقت تو فریز می مونه؟

قبل زایمانم مثل شما حبوباتمو نیم پز کرده بودم فریز کرده بودم استفاده کردم تموم شد ولی دیگه اصلا یادم نیفتاد اینکارو کنم ولی الان شما گفتی انجام میدم

بازم از این کارهات و تجربیاتت بهم بگو ،مثلا کی حموم میری چطوریی و چند روز یبار شیو میکنی ،باورت میشه من ماهی یبار میتونم شیو کنم ،اونم دخترم پشت در یا بغل باباشه یا داداشش اونام انقدر به در میزنن میگن زود باش زود باش🥴

اصلاح صورتت و ابروهات چند وقت یباره؟ 

تورو خدا هرچی میدونی بگو انگار فقط تو این سایت تو درکم کردی

خیلی ممنون از راهنمایت خیلی راهکار خوبیه منم باید هین کارو کنم ،مواد ماکارونی یا لوبیا پلو رو فریز م ...

مواد ماکارونی و کلا گوشت و اینجور چیزا که فریز میکنم اندازه یکماه دوماه هست فقط مرغ پخته فریز نمیکنم بقیش مزش عوض نمیشه

حمام یکی دو روز یکبار تا بخوابه میرم حمام در حد پنج دقیقه کسی خونه باشه بچه رو نگه داره در حد ۱۵دقیقه 

شیو‌که لیزر رفتم چندسال پیش الان هم این چندتا تار مو با موم ورقه ای که نیاز به گرم شدن نداره برمیدارم خیلی هم قوی و خوبه

صورتم مو نداره پشت لبم هم خودم با بند برمیدارم یا همین موم ورقه ای 

بعد هم به خودت بیشتر اهمیت بده دلیل نمیشه حالا که مادری از همه چی بگذری این بچه بزرگ میشه و اسیب روحی و جسمیش واسه تو میمونه مسئولیت بچه رو ریز ریز و نامحسوس به بقیه بده

مواد ماکارونی و کلا گوشت و اینجور چیزا که فریز میکنم اندازه یکماه دوماه هست فقط مرغ پخته فریز نمیکنم ...

ممنون عزیزم

آره از اولش خیلی به خودم سخت گرفتم ،تا همین یکی دو ماه پیش اصلا دوست نداشتم بیرون در بیام خیلی برام سخت میومد ولی دیگه بخاطر بچم که شده در میام بیرون ،همین کمخوابیش دلیل بیشتر مشکلاتمه یه حمومو انقدر میگم الان میخوابه میرم میخوابه میرممم تا نمیخوابه می مونه شب میخوابه شبم دیگه انقدر خسته میشم که دیگه نایی واسم نمی مونه 

ممنون عزیزم آره از اولش خیلی به خودم سخت گرفتم ،تا همین یکی دو ماه پیش اصلا دوست نداشتم بیرون در بی ...

من سر بچه اولم این مدلی بودم دومی الان ۳۵روزشه از بیست روزگی بردمش بیرون

شده میرم تا سر خیابون یه هوایی میخورم در حد یکساعت میرم بیرون 

اینم صبح تا ظهر بیداره ظهر چندساعتی میخوابه عصر تا اخر شب هم بیداره همش هم میخوره و‌گریه میکنه و‌کثیف میکنه😂

دیگه تا بخوابه من گوشت خورشت فردام رو میپزم سالاد واسه فردا ناهار درست میکنم شامم رو نیمه اماده میکنم واسه فردا بعد هم دوش کوچولو و خواب 

وگرنه صبونه رو سر پایی دوتا لقمه به زور بخورم

نصف شبا بیدار میشم بهش شیر بدم و پوشک عوض کنم بساط صبحانه هم میزارم رو میز سماور پر میکنم ساعت هفت هم‌چایی دم میکنم اگر خوابید میخوابم صبونه هم اماده هست هرکی بیدار شد خودش میخوره 

من سر بچه اولم این مدلی بودم دومی الان ۳۵روزشه از بیست روزگی بردمش بیرون شده میرم تا سر خیابون یه ه ...

خدا حفظش کنه کوچولوتو ❤️

دختر منم تا یه ماهگیش زیاد اذیت نداشت ،قشنگ میخوابید ولی از از یه ماهگیش به بعد بد خوابیاش شروع شد صبح ساعت 5،6 بیدار میشد دیگه نمیخوابید بعد یکی دو ساعت میخوابید اما باز ده بیست دیقه بعد بیدار میشد همینجوری ادامه میداد تا 10 شب ،منم که سزارین کرده بودم بدنم درد میکرد جای بخیه هام درد میکرد  پسرم موقع امتحاناش بود هیچ کمکی نمیتونست بکنه شوهرمم میرفت سرکار ،ده شب که میخوابید خیلی وقتا منم گشنه و تشنه کنارش بی هوش میشدم ،واای چه روزای سختی رو پشت سر گذاشتم الان یادم میفته اشکم در میاد ولی خدا رو شکر الان دیگه عادت کردم خواب دخترمم نسبت به اوایل خیلی بهتر شده

خدا حفظش کنه کوچولوتو ❤️ دختر منم تا یه ماهگیش زیاد اذیت نداشت ،قشنگ میخوابید ولی از از یه ماهگیش ب ...

اخی عزیزم

منم دست تنهام با دوتا بچه شوهرم هم سر کار تا شب دقیقا همین وضعیت گشنه و تشنه بیهوش میشم کنار بچه انقدر کمبود خواب دارم که حاضرم غذا نخورم ولی بخوابم 

اما یکی دو هفته هست بهتر شدم هر طوریه غذا رو‌میخورم به بچه هم شیر خشک دادم بهتر شدم چندهفته اول شیر خودم رو‌میخورد خیلی بد بود منم که غذا نمیخوردم بخیه هام درد میکرد باید مینشستم‌یگ ساعت شیر بدم دیگه شیرخشک دادم وضعیتمون بهتر شد