2737
2739
عنوان

84 گیاه و بالا بردن ذخیره تخمدان

1069 بازدید | 20 پست

سلام دوستان کسی از پودر 84 گیاه برای بالا بردن ذخیره تخمدان استفاده کرده، ندیدین کسی استفاده کرده باشه، یه عطاری بهم داده

خدایا شکرت!!!    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم پیازدرمانی رو تو همین سایت سرچ کن بخون 

خوردن هر روز یه حبه سیر خام هم خیلی کمک کننده هست  سیر رو ریز خورد کن با دوتا لیوان آب مثل قرص قورت بده 

(تو بارداری سیر خام نخور چون برا جنین خطر داره)

روزی نیم ساعت هم پیاده روی باعث فعال شدن تخمدان ها میشه

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
عزیزم پیازدرمانی رو تو همین سایت سرچ کن بخون  خوردن هر روز یه حبه سیر خام هم خیلی کمک کننده هس ...

ممنونم دوستم، پیاده روی میکنم، سیر و پیاز هر از گاهی که یادم میوفته میخورم

خدایا شکرت!!!    
2740
تاحالا نشنیدم لطفا وقتی ازمایش دادی بگو نتیجه چی بود راهنمایی کن ماهم بخریم .

انشاالله که برام اثر داشته باشه و بیام بگم، ماه اول که ۳۳ روزه پریود شدم به نظرم تاثیر همین پودره بود این ماه هم امروز روز ۳۱ پریودیمه علائمشو دارم و منتظرم اما هنوز پریود نشدم

خدایا شکرت!!!    
ممنونم دوستم، پیاده روی میکنم، سیر و پیاز هر از گاهی که یادم میوفته میخورم

الهی که بزودی مادر شدن رو تجربه کنی عزیزم🤗😍❤

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
عزیزم پیازدرمانی رو تو همین سایت سرچ کن بخون  خوردن هر روز یه حبه سیر خام هم خیلی کمک کننده هس ...

سلام عزیزم میگم من این ماه که همراه با پودر ۸۴ پیاز درمانی هم کردم پریودم بیشتر عقب افتاده، فکر کنم بخاطر پیاز درمانی هست 

خدایا شکرت!!!    
سلام عزیزم میگم من این ماه که همراه با پودر ۸۴ پیاز درمانی هم کردم پریودم بیشتر عقب افتاده، فکر کنم ...

یعنی بده؟؟

2706